• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه معماری به انگلیسی | ترجمه تخصصی معماری | ترجمه اختصاصی معماری

ترجمه  معماری به انگلیسی به گونه ای است که بیشتر از فارسی به انگلیسی کاربرد دارد در طرح های معماری سبک های طراحی و همچنین سازه های ساختمانی نیاز زیادی به فرهنگ اجتماعی و اقوام و همچنین دیدگاههای افراد دارد. 

 ترجمه تخصصی معماری از ترجمات ای است که بسیاری از افراد می‌توانند با آن سر و کار داشته باشند و نیاز مبرم به این ترجمات داشته باشند همچنین ترجمه اختصاصی معماری بسیار در وب سایت ها و موسسات کمیاب می باشد به طوری که ترجمه اختصاصی معماری باید و دقیقاً توسط مترجم متخصص رشته ‌معماری ترجمه گردد و فقط کافی است که توسط مترجم و رشته ترجمه شود تا کاربران به صورت کاملاً ناراضی از ترجمات و همچنین با توجه به اینکه معنی و مفهوم رشته معماری و آگاهی نداشتن از لغات تخصصی و اصطلاحات معماری می تواند علت بزرگی به ترجمه و همچنین درک و فهم ترجمه بزند و دانشجویان و کاربران نیز  نمی توانند به طور کامل این مطالب را ارائه دهند.

ترجمه معماری

ترجمه متن تخصصی معماری | ترجمه تخصصی معماری کامپیوتر | ترجمه متون تخصصی معماری

  با توجه به اینکه رشته تخصصی معماری از هنر و فن طراحی در شهرک ها شهرها و روستاها متشکل شده است همچنین می‌توان گفت که ترجمه متن تخصصی معماری و یا ترجمه متون تخصصی معماری می تواند بسیار در ساختن بناهای به روز و همچنین طراحی های ساختمان های کشورهای دیگر برای کشور ایران مورد فایده واقع شود.

 ترجمه تخصصی معماری کامپیوتر نیز یکی از ترجمه آتی است که در سخت افزار این رشته کاربرد دارد افراد می‌توانند با یادگیری و همچنین ترجمه متون تخصصی معماری کامپیوتر نیز مثل معماری اجتماعی بتوانند سخت افزار های مورد نیاز و بهروز را تولید و به جامعه ارائه دهند

ترجمه زبان تخصصی معماری | ترجمه لغات تخصصی معماری | ترجمه گوگل تخصصی معماری

  ترجمه زبان تخصصی معماری و یا ترجمه لغات تخصصی معماری می تواند بسیار حائز اهمیت باشد به طوری که  ترجمه تخصصی معماری بسیار متفاوت‌تر است ترجمه زبان تخصصی معماری می باشد یعنی اینکه در گوگل ترجمه به صورت عمومی و برای فهم و درک افراد مبتدی ئه می‌شود ولی در سامانه‌ملی ترجمه ترجمه زبان تخصصی معماری به صورت کاملاً ویژه و تخصصی توسط مترجمان مجرب و با سابقه ارائه می گردد.

ترجمه متون معماری

قیمت ترجمه تخصصی معماری | ترجمه انگلیسی مهندسی معماری | ترجمه تخصصی متون معماری

 از دیگر خدماتی که در رشته تخصصی معماری حائز اهمیت است قیمت ترجمه تخصصی معماری می باشد به طوری که قیمت ترجمه انگلیسی مهندسی معماری در سامانه ملی ترجمه از دیگر رشته ها تفاوت چندانی ندارد و ترجمه تخصصی متون معماری در این سامانه ملی ترجمه انجام می شود همچنین قیمت ترجمه تخصصی معماری نیز با مناسب ترین قیمت به دانشجویان

 ترجمه متن های معماری | ترجمه کتاب های معماری | هزینه ترجمه معماری

 ترجمه متن های معماری موسسات مختلف به صورت کلمه ای جمله ای و یا پاراگرافی قیمت‌گذاری می‌شوند همچنین ترجمه کتاب های معماری نیز به صورت حجمی برآورد قیمت می‌شود.

 هزینه ترجمه معماری‌ در سامانه‌ملی ترجمه بدین صورت است که کاربر با ثبت نام فوری که انجام میدهد اقدام به ثبت نام کرده و سپس بعد از آن ثبت سفارش ترجمه خود را در رشته تخصصی معماری انجام می دهد.

ترجمه متن معماری

بعد از ثبت سفارش کمتر از ۱۰ دقیقه توسط پشتیبانی ملی ترجمه ترجمه آپلود شده توسط کاربرد برآورد قیمت می گردد و سپس با پیش پرداخت به مترجم متخصص رشته معماری ارجاع داده می شود مترجم با توجه به زمانی که از کار برگرفته است می تواند ترجمه را با بهترین کیفیت ارائه کند و سپس در زمان موعد ترجمه را در سایت آپلود نموده و به کاربر توسط پیامک اطلاع داده می شود که به سامانه ملی ترجمه مراجعه کرده و تسویه حساب نهایی را انجام دهد بعد از تسویه حساب نهایی کاربر می تواند ترجمه فایل ارسال شده خود را مشاهده نماید.

 در صورتی که هر گونه مشکلی در پرداخت و یا دانلود فایل ترجمه شده مشاهده شد می‌توانند با پشتیبانی ملی ترجمه ارتباط برقرار کنند و سپس در چند دقیقه فایل دانلود شده خود را دریافت نمایند.

ترجمه معماری بومی | ترجمه معماری پایدار | ترجمه مهندس معمار به انگلیسی

برای تصویر دقیق تر ترجمه معماری بومی می توان ذکر کرد معماری یکی از رشته های تخصصی و ترکیبی از رشته هنر و علوم مهندسی می‌باشد که با وجود عنصر خلاقیت در این رشته باعث کاربردهای گوناگون در سراسر زندگی آدمی می گردد. قابل ذکر است برای ترجمه رشته تخصصی معماری مترجم نیازمند علم تخصصی و تحصیلات عالی در رشته تخصصی معماری می باشد به همین دلیل مترجمانی در زمینه ترجمه عمومی فعالیت دارند نمی‌توانند تخصصی در رشته‌های تحصیلی مختلف را انجام دهند. زیرا مترجمین عمومی آشنایی کامل با دایره لغات تخصصی و اصطلاحات تخصصی رشته معماری ندارند از این رو در ترجمه متون تخصصی معماری با مشکل مواجه شده و متن ترجمه شده نیز انسجام محجتوا و متن ندارد . به بیانی دیگر روان ترجمه نشده است.

به همین دلیل ما در سامانه ملی ترجمه تمام تلاش خود را برآن ساخته ایم که از مترجمین متخصص و تحصیل کرده در هر رشته مرتبط با محتوا سفارشات بهره ببریم.از این رو ما در سامانه ملی ترجمه تضمین کننده کیفیت سفارشات خود می باشیم.

ترجمه معماری سازمانی | ترجمه معماری داخلی

 یکی از رشته‌هایی که بسیار در کارهای ساختمانی و ساخت و سازها مرتبط باشد رشته تخصصی معماری می باشد در رشته تخصصی معماری  می‌توان دکوراسیون داخلی و همچنین معماری  سازمان ها را مورد ارزیابی قرار داد اکثر دانشجویان در رشته معماری به دنبال ایده ای جدید ازاین رشته می باشد به دانشجویان توصیه می‌شود چقدر اید پردازی ایده‌های ایده آل و مرتبط با رشته معماری ترجمه معماری سازمانی و همچنین ترجمه معماری داخلی را به طور جدی در آن فعالیت داشته باشند.

 در ترجمه  معماری سازمانی افراد می توانند کل دکوراسیون داخلی سازمان ها و ارگان های دولتی را به طور کامل و دقیق بررسی کنند و بهترین معماری داخلی که مد نظر آنهاست پیاده سازی نمایند.

ترجمه سرفصل دروس معماری | ترجمه پلان معماری

در رشته تخصصی معماری سرفصل های متفاوتی وجود دارد که در کتاب‌های مختلف می‌توان  با ترجمه سرفصل دروس معماری از کلیات فصل ها مطلع شد. در رشته معماری پلان های مختلفی در طراحی زن کشیده میشود که می توان با ترجمه پلان معماری بهترین نقشه برداری ها را انجام داد.

ترجمه انگلیسی دانشجوی معماری

 دانشجویان در این باورند که رشته تخصصی معماری  را باید با قیمت هنگفتی ترجمه نمود اما در سامانه تخصصی ملی ترجمه ترجمه انگلیسی دانشجوی معماری  به نسبت بسیار کمتر از موسسات و وبسایت های دیگر باید از نکنند با این وجود می‌توان با ترجمه انگلیسی دانشجوی معماری بهترین مقالات و با کیفیت ترین ترجمات متون خود را از این سایت دریافت نمایند.

فرهنگ مصور معماری ترجمه دی کینگ چینگ

 یکی از ترجمات مرتبط و معروف در رشته معماری فرهنگ مصور معماری ترجمه دی کینگ چینگ  می باشد به طوری که این فرهنگ مصور در رشته معماری جایگاه ویژه ای در بین متخصصین رشته مهندسی معماری پیدا کرده است.

ترجمه کتاب زبان فنی معماری | ترجمه کتاب معماری | ترجمه ی معماری

یکی از ترجمه آتیکه بسیار در رشته معماری کاربرد دارد ترجمه کتاب زبان فنی معماری می باشد  ترجمه کتاب معماری بسیاری از مقالات و متون مرتبط با رشته معماری صحبت کرده است. ترجمه کتاب معماری می‌توان مطالب به روز و آپدیت شده از سمت دانشجویان و محققان دیگر را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد

ترجمه اصطلاحات معماری | ترجمه انگلیسی معماری کامپیوتر | ترجمه تخصصی معماری انلاین

با افزایش روز افزون علم در جهان می‌توانیم اهمیت   ترجمه تخصصی در رشته های مختلف پی ببریم. یکی از رشته های پر اهمیت یادشده ترجمه تخصصی رشته معماری و ترجمه اصطلاحات معماری می باشد .از این طریق پژوهشگران و دانشجویان تحصیل کرده در رشته معماری می توانند برای انجام اعمال پژوهشی خود از مقالات معتبر انتشار یافته در سراسر جهان استفاده نمایند. با تسلط به مطالب و مقالات معتبر به روز دنیا می توانند کیفیت محتوای تحقیقی خود را افزایش دهند و به طور موثر و کارآمد باشند. استفاده از منابع جدید و به روز منتشر شده در جهان نیاز به احساس دارد برای این کار می توانید از یک مترجم متخصص و تحصیلکرده در رشته در مقاطع تحصیلی ارشد و دکترا بهره ببرید. مترجمان یادشده در ترجمه اصطلاحات معماری تبحر داشت و دایره لغات تخصصی نسبتاً کاملی در زمینه محتوای رشته تحصیلی خود دارند.