• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی رشته روانشناسی 

با ترجمه تخصصی رشته روانشناسی می توان یکی از گام های موثری را توسط دانشجویان در رشته خود برداشت.

ترجمات و سفارشات مربوط به رشته تخصصی روانشناسی طیف گسترده ای از مشتریان را به خود اختصاص داده است .از این رو مترجمان مختلفی برای انجام سفارشات ترجمه  تخصصی رشته روانشناسی وجود دارند که هر کدام متون تخصصی و مقالات مربوط به رشته تخصصی روانشناسی رابا کیفیت متفاوت ای ارائه می کنند.

ثبت نام

 سامانه‌ ملی ترجمه برای ارائه خدمات با کیفیت و تحویل سفارشات دقیق از مترجمان متخصص و با تجربه ی تحصیل کرده در رشته مربوط به سفارشات بهره می گیرد. مثلاً برای ارائه تمیز سفارشات ترجمه تخصصی رشته روانشناسی از مترجمان تخصصی تحصیل کرده در رشته روانشناسی استفاده می نماید.

ترجمه تخصصی روانشناسی

موضوع ذکر شده از این رو دارای اهمیت بارزی است که هرکدام از رشته‌های تخصصی دارای لغات و اصطلاحات مربوط به خود می باشند برای ارائه ترجمه‌ ای با کیفیت استاندارد مترجمان لازم است در رشته تخصصی مربوط به سفارشات تحصیل کرده باشند.

علاوه بر موضوع ذکر شده در رشته تخصصی روانشناسی یک سری اختلالات رفتاری و روانی موجود است که در زبان فارسی به صورت صحیح معادل یابی شده لذا اگر مترجمان تحصیل کرده رشته روانشناسی نباشند قادر ترجمه دوست متون نمی باشد و احتمالاً چنین لغاتی را لغت به لغت ترجمه کرده که به هیچ وجه استاندارد و قابل پذیرش نمی باشد و با معنای اصلی آن کلمه تفاوت بسیاری را دارا هستند.

در سامانه ملی ترجمه سفارشات مربوط به ترجمه تخصصی رشته روانشناسی به صورت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی صورت می پذیرد که در این ترجمه انگلیسی به فارسی گزارشات را به خود اختصاص می‌دهند به این دلیل که اکثر کتابها و مقالات معتبر در رشته روانشناسی صورت زبان انگلیسی در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

اما در مورد کاربرد سفارشات ترجمه فارسی به انگلیسی توان چاپ مقالات معتبر انگلیسی برای مطرح شدن در جوامع بین‌المللی را عنوان نمود که در این صورت می بایستی در انتخاب مترجمان متخصص دقت بالاتری به خرج داد، همچنین باید اضافه نمود تمامی فرمول های معتبر در سراسر جهان در صورتی اعتبار می یابند که دارای متنی بسیار روان و ترجمه آن با سطح کیفیت استاندارد داشته باشند.

ترجمه رشته روانشناسی

یک مترجم متخصص در رشته تخصصی روانشناسی علاوه بر این که می بایستی آشنایی کامل با دایره لغات و اصطلاحات این رشته را داشته باشند همچنین بایستی در سفارشات فارسی به انگلیسی دارای تبحر بالایی باشد تا بتواند متن را بسیار روان و دست استاندارد ترجمه به صورتی که کیفیتی همانند یک متن نگارش شده توسط افراد متخصص داشته باشد.

به صورتی که تمامی قواعد دستوری در آن متن رعایت شده باشد همانند اشکالات املایی دستوری و غیره. مترجم باسابقه در رشته تخصصی روانشناسی انتظار می رود در معادل یابی کلمات دقت کامل را داشته باشد و آن را به صورت صحیح به زبان موردنظر برگرداند