• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
 • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
 • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
 • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
 • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
 • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی رشته عکاسی در وب سایت ملی ترجمه

ترجمه تخصصی عکاسی بسیار جذاب و مورد استقبال قرار گرفته است با ما همراه باشید...

ترجمه تخصصی عکاسی

در ابتدای تفسیر و توضیح رشته عکاسی می توان عنوان کرد که عکاسی یک کلمه فارسی می باشد که کلمات تشکیل دهنده انگلیسی آن فتوگرافی می باشد. فتوگرافی تشکیل شده است از دو بخش مستقل و معنا دار می باشد بخش اول آن را فتو (به معنی نور) بخش دوم آن را گرافی (نگارش) تشکیل داده است.

ثبت نام

برای فراگیری رشته محبوب عکاسی تنها زمینه علمی دانشگاه های معتبر در سراسر کشور برای یک دانشجوی دانش آموخته در رشته تخصصی عکاسی کافی نمی باشد. بلکه دانش آموختگان در رشته تخصصی عکاسی برای حرفه ای تر شدن بایستی در استدیو های عکاسی زمینه کاری خود را تقویت کنند.

به بیان دیگر دانشگاه ها تنها منابع دستیابی به اطلاعات علمی در مورد رشته تخصصی عکاسی نیستند رشته تخصصی عکاسی از زیر مجموعه ها و گرایشات مربوطه به رشته هنر بوده است که دانشجویان و دانش پذیران در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه و غیر انتفاعی مشغول به تحصیل می باشند.

قبولی در آزمون کنکور عکاسی از سخت ترین رشته های موجود در کنکور سراسر می باشد.

از دانشگاه های معتبر و شاخص عکاسی در کشور عزیزمان ایران می توان به دانشگاه سوره تهران، دانشکده هنر دانشگاه تهران و دانشگاه های علمی کاربردی در سراسر کشور اشاره کرد.

رشته تخصصی عکاسی در سراسر جهان با عنوان یک رشته تاپ هنری و تخصصی در حیطه ثبت تصاویر و به یاد گذاشتن لحظات ناب کاربرد دارد. می توان افزود که رشته تخصصی عکاسی امرزوه علاوه بر جنبه هنری آن به یک صنعت پر مخاطب تبدیل شده و حتی افراد عامه نیز از ثبت لحظات و عکس گرفتن از محیط پیرامون خود لذت می برند.

اگر بخواهیم تعریفی از رشته تخصصی عکاسی و هنر عکاسی ارائه دهیم می توان افزود عکاسی براساس ثبت نور و بازتابش آن صورت می گیرد.

خدمات ترجمه تخصصی رشته عکاسی در سامانه ملی ترجمه

برای ترجمه متون رشته تخصصی عکاسی مرسوم به داشتن مترجمین تخصصی در همین رشته یعنی رشته تخصصی عکاسی می باشد. زیرا سامانه ملی ترجمه متعهد به ترجمه متون تخصصی این رشته عکاسی با بالا ترین کیفیت و مناسبترین قیمت می باشد.

ترجمه تخصصی رشته مهندسی عکاسی

در سامانه ملی ترجمه، ترجمه متون تخصصی رشته عکاسی از دانش آموختگان رشته تخصصی عکاسی برای بالا بردن سطح کیفی متون در قالب های مختلف مقالات و کتب و غیره می باشد. حیطه کاری ترجمه متون تخصصی در رشته تخصصی عکاسی در سامانه ملی ترجمه به صورت متفاوت و مختلف ارائه می گردد به طور مثال از حیطه های کاری آن می توان به حیطه کاری زیر اشاره کرد:

 • ترجمه تخصصی کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات
 • ترجمه تخصصی کارشناسی حرفه ای عکاسی – مد و پوشاک
 • ترجمه تخصصی کارشناسی حرفه ای عکاسی – خبری
 • ترجمه photography
 • ...

ترجمه متون رشته تخصصی عکاسی نیز مانند تمامی رشته ها در سامانه ملی ترجمه به سه صورت عادی، فوری و نیمه فوری صورت می پذیرد.

کاربران عزیز در حال تحصیل در رشته تخصصی عکاسی می تواند با توجه به زمان و قیمت محاسبه شده  مربوطه به سه حالت فوری و نیمه فوری و عادی گزینه مورد نظر را انتخاب نمایند.

و ثبت نام و ثبت سفارش در پنل شخصی مربوط به کاربران را انجام داده و با پیش پرداخت مربوط به سه حالت برای کاربران عزیز مورد مشاهده می باشد. پس از انتخاب هر کدام از حالت ها مورد علاقه کاربران، کاربران موظف به پرداخت پیش پرداخت می باشند که دقیقا پس از پرداخت پیش پرداخت تعیین شده کادر ملی ترجمه در قبال تحویل متون تخصصی کاربران متهد است با تمامی تلاش خود را برآن دارد تا مترجمین حرفه ای و با سابقه در رشته تخصصی خودتان (رشته تخصصی عکاسی) انتخاب نمایند.

تا بتوانند در بالاترین کیفیت موجود در ترجمه متون در قالب مختلف مقالات ISI کتب و غیره برسند.