• رضا آقائی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت22:20)
 • رضا آقائی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/7  ساعت22:3)
 • موسسه فرهنگیان پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت8:6)
 • هادی خزایی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت8:5)
 • هادی خزایی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/7  ساعت0:47)
 • موسسه فرهنگیان سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:20)
 • دفتر بارکد سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:17)
 • دفتر فنی رخسان سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:15)
 • حسام خاتمی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/4  ساعت18:14)
 • حسام خاتمی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/4  ساعت15:53)

ترجمه تخصصی مهندسی نفت و گاز

ابتدا برای معرفی رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز می توان افزود این رشته تخصصی یکی از رشته های گرایش علوم ریاضی و فنی است که به طور معمول در بسیاری از دانشگاه های کشورمان از جمله کشور عزیزمان ایران در حال تدریس و توسط دانشجویان زیادی فرا گرفته می شود.

رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز دارای مقاطع تحصیلی اعم از کارشناسی ارشد و دکتری می باشد و از جمله رشته های فراگیر و فعال دارای هیئت علمی با سابقه دیرین می باشد.

سامانه ملی ترجمه تجمعی از زبان های زنده و گویای تمامی رشته های تخصصی می باشد. این سامانه، با در برداشتن مترجمان متخصص، حرفه ای و مجرب تضمین کننده اعتبار خود است.

با استخدام مترجمان تحصیل کرده و با سابقه در رشته تخصصی نفت و گاز موجب گردیده تا سفارشات با استانداردها و سطح کیفیت بالا ترجمه شوند همچنین با ویرایش و بازخوانی ترجمات، سفارشات به سطح مطلوب رضایت کاربران خواهد رسید.

تیم حرفه ای سامانه تخصصی ملی ترجمه از مترجمان ایرانی و سردبیران متخصص در کشورعزیزمان تشکیل گردیده است. همه اعضای تیم، تجربه و درک گسترده ای از ترجمات تخصصی در رشته مربوطه را دارند و همچنین تقاضای کاربران را در حیطه حرفه ای کار خود به خوبی درک نموده اند.

سامانه تخصصی ملی ترجمه با در نظر گرفتن سطح علمی کاربران، حساسیت امر ترجمه را درک کرده و خود را متعهد به انجام سفارشات با کیفیت، دقت، دانش، مهارت و تحویل به موقع می داند.

رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز

ضرورت استفاده از ترجمه تخصصی در رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز از آنجا پدیدار می شود که بسیار از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی بر مباحث پژوهشی و تحقیقاتی و دسترسی استفاده بروز ترین مقالات معتبر دنیا نیازمند ترجمه تخصصی روان و با کیفیت در رشته تحصیلی خود می باشند. از طرفی دیگر دانشجویان رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز برای پیشرفت و تکامل خود نیاز به دسترسی به بروز ترین مباحث در سطح بین المللی دارند که برای دست یازیدن به این امر نیاز به ترجمه تخصصی پیدا می کنند.

از جمله اقدامات مهم در دانشگاه های سراسر کشور امر پژوهش و اعمال پژوهشی است که دانشجویان برای انجام پژوهش های استاندارد و قابل قبول نیاز به تسلط کامل به مباحث گذشته و تخصصی موجود در سراسر جهان می باشد. برای دسترسی به مطالعات جهانی یک مترجم باسابقه می تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد.

دریافت و مفهوم مکاتبات خارجه نیازمند درک درست متن و تسلط بالا به زبان خارجه و همچنین تسلط بالا در زبان تخصصی مربوط به رشته می باشد. موارد ذکر شده حتی برای دانشجویان و محققین رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز کاری دشوار می باشد.

دانشجویان عزیز در رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز می توانند سفارشات خود را اعم از :

 • ترجمه مقالات مهندسی نفت و گاز 
 • کتب مهندسی نفت و گاز 
 • انجام اعمال پژوهشی مهندسی نفت و گاز 
 • تحقیقات مهندسی نفت و گاز 
 • و ...

در قسمت سفارشات رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز ثبت نمایند از جمله موارد دیگری مترجمین با سابقه و حرفه ای سامانه ملی ترجمه را تایید می کند تخصص مترجمان و مطالعه آنان در رشته مربوطه و تخصصی مربوط به سفارشات می باشد از این رو مترجمان نامبرده با اصطلاحات و لغات تخصصی سفارشات مرتبط با رشته تحصیلی خود به خوبی آگاه می باشد و این امر توانایی بالاقوه آنان را با انجام سفارشات با کیفیت بالا تضمین می کند.

از جمله موارد چشمگیری که برای سامانه ملی ترجمه یک امتیاز محسوب می شود قیمت مناسبی است که در برابر کیفیت بالا عرضه می شود. گفتنی است که ترجمه روان و گویا دانشجویان را در پروسه یادگیری و فهم بسیار یاری کرده و همچنین باعث می شود در زمان صرفه جویی  شود.

ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی نفت  گاز

ترجمه متون تخصصی رشته مهندسی نقت مهارت بسیار بالایی را می طلبد زیرا با ترجمه عمومی متفاوت بوده و مترجمین بایستی دایره لغات کامل و بسیار زیادی در رشته مربوطه دارا باشند به طور مثال بسیاری از لغات یکسان در رشته های تخصصی مختلف به صورت مجزا و با معانی کاملا متفاوت ترجمه و معنی می گردد.

ترجمه رشته مهندسی نفت و گاز

از این رو انجام سفارشات در رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز برای مترجمین عمومی امری دشوار و محال متصور می گردد. در سامانه ملی ترجمه تمامی سفارشات مربوط به رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز (ترجمات انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی) پذیرفته شده و با کیفیت بالایی تحویل داده می شود .

از جمله سفارشات پر طرفدار در رشته تخصصی مهندسی نفت و گاز سفارشات مربوط به سفارشات فارسی به انگلیسی می باشد که باعث افزایش اعتبار دانشجویان به ضمیمه مقالات معتبری که ارائه می دهند می باشد از جمله این مقالات معتبر می توان به مقالات isi اشاره کرد.

همچنین می توان مقالات معتبر را نیز در وب سایت های الزویر و اسپرینگر نیز یافت.