• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی مغز و اعصاب | علوم عصبی ترجمه

ترجمه تخصصی رشته مغز و اعصاب  بسیار مورد استقبال در ایران قرار گرفته است.

ترجمه تخصصی مغز و اعصاب

مکانیسم های عصبی که در ترجمه و تفسیر نقش دارند یکی از اصلی ترین افراد ناشناخته در مطالعات ترجمه است. مطالعات ترجمه بسیاری از جنبه های فرآیندها و محصولات ترجمه و تفسیر را آغاز کرده است، از جنبه های زبانی گرفته تا جنبه های متنی، از سیاست ترجمه گرفته تا پیامدهای ناشی از علم شناختی، اما در مورد تولید و دریافت ترجمه در دانش کمی شناخته شده است.

 بسیاری از این ناشناخته ها توسط علوم اعصاب در قرن چهارم آینده مورد کاوش و روشن قرار می گیرند، و اکتشافات مهم مربوط به پردازش زبان در ترجمه طی دهه آینده انجام خواهد شد، و پیوند قابل ملاحظه ای دارد. رفتارهای در سطح کلان با آگاهی از آنچه در تولید و دریافت ترجمه در سطح میکروب نورون و مسیرهای عصبی مغز اتفاق می افتد.

در دو دهه گذشته تکنیک های جدید و قدرتمندی برای مشاهده عملکرد مغز در افراد سالم زندگی ابداع شده است. تا حد زیادی، علوم اعصاب به دلیل فناوریهای جدیدی که امکان نظارت بر مغز را در واقع کار می کند، مستند کردن مسیرهای عصبی و حتی برای ردیابی فعالیت نورون های خاص، به زمینه ای در حال توسعه تبدیل شده است.

این مقاله به اکتشافات علوم اعصاب مربوط به ادراک، حافظه و انعطاف پذیری مغز می پردازد که قبلاً در این زمینه به توافق رسیده اند و پیامدهای ماندگار برای روش هایی که ما در آینده در مورد ترجمه خواهیم اندیشید.

ترجمه مقالات تخصصی مغز و اعصاب

یکی از محرکهای اصلی تحقیقات علوم اعصاب در بن، بکارگیری درک عمیق از عملکرد مغز سلولی برای درک بهتر اختلالات عصبی روانی است. از طریق مطالعات انجام شده بر روی مدلهای حیوانی، سیستمهای سلولهای انسانی و بیماران ، هدف ما شناختن علائم این بیماریها، علائم و روشهای درمانی آنها در سطح ابتدایی است.

برای فعال کردن این انتقال، علوم اعصاب پایه از طریق مراکز تحقیقاتی و درمانی یکپارچه (IRTCs) با تمرکز بر روی بیماریهای خاص با واحدهای کلینیالی و ترجمه بهم پیوسته است.

ترجمه تخصصی اعصاب

ترجمه تخصصی جراحی مغز و اعصاب

سامانه ملی ترجمه در گروه صرع بنا شده است که از نظر بین المللی به عنوان یک مرکز بالینی و علمی صرع از موقعیت برجسته ای برخوردار است. گروه صرع با موسسه پژوهش گرا برای صرع و آزمایش شناختی تجربی (IEECR) و همچنین با گروه جراحی مغز و اعصاب ، گروه مغز و اعصاب، انستیتو علوم مغز و اعصاب سلولی و ... ارتباط نزدیکی دارد.

ترجمه تخصصی رشته مغز و اعصاب

ترجمه تخصصی بیماریهای عصبی

این بیماری عصبی توسط گروه بیماریهای عصبی و روانپزشکی سالمندان با تمرکز بالینی و تحقیقاتی در زمینه تولید عصب پشتیبانی می شود. سایر شرکای پشتیبانی گروههای عصب شناسی و روانپزشکی و همچنین انستیتو ژنتیک هستند.

 تأکید ویژه بر روشن شدن مکانیسمهای التهابی و خصوصیات بالینی مراحل اولیه و اولیه بیماریهای عصبی است. گروه بیماریهای عصبی و روانپزشکی سالمندان واحدهای تخصصی بالینی و علمی را ایجاد کرده است. همکاری علمی نزدیک با مرکز آلمانی بیماریهای عصبی بویژه در زمینه مطالعات بالینی، نشانگرهای زیستی و تحقیقات اساسی وجود دارد.

در اینجا، فرآیندهای ایمونولوژیکی، پروتئواستاز و فعل و انفعالات عصبی - گلیال مورد توجه ویژه قرار می گیرند. تمرکز دیگر پدیدارشناسی عملکردی و ژنومیک شناخت در بیماریهای عصبی است.

ترجمه مغز و اعصاب

سامانه تخصصی ملی ترجمه بسیار برای ترجمه مغز و اعصاب تاثیر گزار می باشد که توسط مرکز مرجع تومور مغز در انستیتوی نوروپاتولوژی و همچنین برنامه های انکولوژیک در بخش های جراحی مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب و همچنین سازه هایی برای مطالعات بالینی با یک برنامه پشتیبانی ترجمه در بخش بالینی عصب شناسی پشتیبانی می شود.

ترجمه تخصصی پزشکی

اختلالات روانشناختی و شناختی

تجزیه و تحلیل مولکولی اختلالات روانپزشکی با رویکردهای پژوهشی یکپارچه و ژنتیک به عنوان پایه محکم هدایت می شود. تخصص طولانی مدت و اثبات شده بین المللی در تجزیه و تحلیل ژنتیکی اختلالات روانپزشکی در سالهای اخیر به طور سیستماتیک توسط تخصص در سطح تجربی (از جمله اپی ژنتیک ، رونوشت نویسی) و اندو فنوتیپی (از جمله تصویربرداری) تکمیل شده است.

بیماریهای مغزی عروقی

از نظر کلینیکی ، بخش عصب شناسی عروقی و بخش جراحی مغز و اعصاب به مراقبت و درمان حاد بیماران مغزی در شبکه عصبی عروقی منطقه ای تازه تاسیس اختصاص داده شده اند.از نظر علمی، گروه تحقیقاتی بیماری های عصبی عروقی در مرکز آلمانی بیماری های عصب زایی در مکانیسم های سلولی سلول های عصبی در مدل های سکته حاد و اختلال شناختی عروقی و نقش آستروسیت ها و تغییرات عروقی در بیماری آلزایمر و آنژیوپاتی آمیلوئید تحقیق می کنند.