• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
 • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
 • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
 • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
 • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
 • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی متون منابع طبیعی | ترجمه مقالات منابع طبیعی

ترجمه تخصصی متون منابع طبیعی توسط  پژوهشگران و دانشجویان تحصیل کرده در مقاطع عالی ارشد و دکترا در گرایشات مختلف رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی می باشد .

ثبت نام

اکثر دانشجویان تحصیل کرده در مقاطع عالی رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی برای انجام پژوهش و تحقیقات در مورد انجام تحقیقات پژوهشی و پایان نامه ها نیاز به ترجمه معتبر مترجم متخصص دارند. زیر زمانی  پژوهشگر دارای پیشینه تحقیق می باشد که در کارنامه خود رزومه قوی حاصل از مقالات پربار و عملکردی داشته باشد. زمانی یک پژوهشگر و ارائه کننده مقالات پربار و مفید در رشته تخصصی خود می باشد که بتواند بر یافته های قبلی در سطح بین المللی تسلط داشته باشد.برای دست یافتن بدین منظور پژوهشگران نیازمند تسلط دریافته ها و اطلاعات به دست آمده در سطح  جهانی و بین المللی می باشند.

پس از جمع‌آوری مقالات با متون  و محتوای در سطح بین‌المللی و جهانی با چالش بزرگ تری روبرو می‌باشند. این چالش چگونگی نحوه استفاده از مقالات پربار برای قوی کردن پیشینه تحقیق پژوهشگران می باشد زیرا پژوهشگران باید تسلط کامل بر کلیه دایره لغات تخصصی رشته خود یعنی رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی داشته باشد و از فنون ترجمه و درک قواعد دستوری زبان و  زبان کشورهای انتشار کننده مقاله را داشته باشند.

در غیر این صورت برای استفاده از چنین مقالات پر محتوایی نیاز به کمک یک مترجم متخصص حرفه‌ای دارند.

خصوصیات یک مترجم متخصص حرفه ای و دارای تجربه به شرح زیر می باشد:

 1.  مترجم متخصص می بایست تحصیل کرده در مقاطع عالی ارشد و دکترای تخصصی مربوط به مقالات مانند رشته تخصصی متون منابع طبیعی باشد
 2.  مترجم متخصص می بایست با احاطه کامل به دایره لغات تخصصی رشته خود داشته باشد
 3.  مترجم می‌بایست اصطلاحات کاربردی رشته و گرایش مورد نظر خود را به خوبی اطلاع داشته باشه
 4. علاوه بر تسلط کامل بر دایره لغات تخصصی و اصطلاحات عملکردی در رشته خود مترجم می‌بایست قواعد دستوری زبان مورد نظر مقاله را که اکثرا  زبان انگلیسی به طور کامل رعایت کند.

 در این صورت می‌تواند در روند تحقیق پژوهشگران کمک کننده موثر واقع گردد و می‌توانند مقالات معتبر مورد نظر پژوهشگران را با رعایت کامل انسجام متن و محتوا با کیفیت عالی و در سطح بین المللی ترجمه نماید

ترجمه تخصصی منابع طبیعی به انگلیسی

 ترجمه تخصصی منابع طبیعی به انگلیسی و یا به بیانی دیگر ترجمه منابع طبیعی از فارسی به انگلیسی بیشتر توسط کاربرانی که پژوهشگران رشته تحصیلی مهندسی منابع طبیعی و یا دانشجویان مقاطع عالی رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی در مقطع ارشد و دکترا می باشند سفارش داده می شود ۲ کاربر ذکر شده معمولاً به دنبال قوی کردن رزومه تحصیلی خود می باشند. از این رو بعد از گذراندن تحصیلات عالی و تحقیقات پربار شروع به یافتن اطلاعات و محتوای جدید می نمایند و با رعایت اصول تحقیقی آن ها را به صورت محتوا مقالات معتبر نگارش میکند.

قدم بعدی بعد از نگارش محتوا مقالات به زبان مادری نگارش محتوای این مقالات به زبان بین المللی و یا زبانه محل ارسال مقالات معتبر میباشد . که اکثر این مقالات می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شود برای انجام این  عمل ما نیازمند مترجمین متخصص و تحصیل کرده در رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی میباشد که تسلط بالا به لفات تخصصی و اصطلاحات مربوط به رشته تخصصی و گرایشات خود داشته باشند و هم بتوانند از عهده رعایت کامل قواعد دستوری زبان انگلیسی براید تا بتواند به خوبی انتقال دهنده محتوا و یافته‌های پژوهشگران باشد

 ترجمه تخصصی متون منابع طبیعی

 ترجمه تخصصی متون منابع طبیعی به عنوان سفارشات توسط کاربران سامانه ملی ترجمه ثبت می‌شود .معمولاً ترجمه تخصصی مربوط به کتب  رشته تخصصی و یا ترجمه مقالات معتبر از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی، انجام پژوهش‌های تحقیقی و ترجمه انواع متون تخصصی در رشته تخصصی مهندسی منابع طبیعی می باشد .

سامانه ملی ترجمه با فراهم کردن محیطی غنی و کمک کننده به پژوهشگران و دانشجویان سعی نموده با فراهم نمودن مترجمین متخصص و تحصیل کرده در رشته تخصصی خودتان( رشته‌های تخصصی مهندسی منابع طبیعی) سطح کیفیت سفارشات را به سطح  عالی افزایش داده تا بتواند رضایت شما کاربران عزیز را جلب نماید

.