• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی طراحی صنعتی | متون تخصصی طراحی صنعتی

ترجمه تخصصی  و متون تخصصی طراحی صنعتی طراحی صنعتی فرایندی است که برای محصولاتی که از طریق تکنیک های تولید انبوه ساخته می شوند اعمال می شود.

ویژگی اصلی آن این است که طراحی از تولید جدا می شود: عمل خلاق در تعیین و تعریف فرم و ویژگی های یک محصول قبل از عمل جسمی ساخت محصول صورت می گیرد که صرفاً از تکرار ، اغلب خودکار ، تکرار تشکیل می شود . این امر طراحی صنعتی را از طراحی مبتنی بر کاردستی متمایز می کند ، جایی که شکل محصول در زمان ایجاد آن توسط خالق محصول تعیین می شود.

ترجمه تخصصی طراحی صنعتی

ترجمه مقالات طراحی صنعتی

یکی از مهمترین مقالات جهت ارائه مقالات معتبر در ژورنال ها، کنفرانس ها و جاهای معتبر می توان به سامانه ملی ترجمه مراجعه نمود و از مترجمین مجرب و حرفه ای نهایت استفاده را داشت و با این افراد با سابقه بتوان بهترین ها را به جامعه علمی تقدیم نمود.

کلیه محصولات تولیدی نتیجه یک فرایند طراحی است، اما ماهیت این فرآیند می تواند اشکال مختلفی را به خود بگیرد: می تواند توسط یک فرد یا یک تیم بزرگ انجام شود. این می تواند بر خلاقیت بصری یا تصمیم گیری علمی محاسبه شده تأکید کند ، و اغلب بر هم زمان تأکید می کند. و می تواند تحت تأثیر عواملی مانند مواد، فرایندهای تولید، استراتژی تجارت و نگرشهای اجتماعی، تجاری یا زیبایی شناسی قرار گیرد.

نقش طراح صنعتی ایجاد و اجرای راه حل های طراحی برای مشکلات فرم ، عملکرد ، قابلیت استفاده ، ارگونومی فیزیکی ، بازاریابی ، توسعه برند ، پایداری و فروش است.

ترجمه متون مقالات طراحی صنعتی

ترجمه تخصصی رشته مهندسی طراحی صنعتی

رشته مهندسی طراحی صنعتی می تواند بسیار برای مقالات طراحی صنعتی موثر واقع شود به طوری که این مقالات باتوجه به ترجمه های تخصصی که توسط مترجمین ملی ترجمه انجام می شود می تواند بسیار در مقالات معتبر جایگاه بگیرند.

در قرن هفدهم میلادی، رشد حمایت های هنری در ایالات سلطنتی متمرکز مانند فرانسه منجر به انجام عملیات تولید بزرگ دولت شد که توسط کارخانه گوبلینز تجلی یافته و در سال 1667 توسط پاریس لوئیز چهاردهم در پاریس افتتاح شد. در اینجا تیم هایی از صدها صنعتگر ، از جمله هنرمندان متخصص ، دکوراتورها و حکاکیان ، محصولات تزئین شده ای زیبا را انجام می دهند ، از ملیله و مبلمان گرفته تا کارهای فلزی و مربیان ، همه تحت نظارت خلاق هنرمند برجسته پادشاه چارلز لو برون این الگوی پیمانکاری سلطنتی در مقیاس بزرگ در کارخانه های پرسلن پرسلن در اوایل قرن 18th ، مانند کارگاه های چینی میسن که در سال 1709 توسط بزرگ دوک ساکسونی تأسیس شده بود ، تکرار شد ، جایی که نمونه هایی از طیف وسیعی از منابع از جمله طلافروشی دربار ، مجسمه سازان و حکاکی گران ، به عنوان الگویی برای عروق و پیکره هایی که مشهور شدند ، مورد استفاده قرار گرفتند.

ترجمه رشته مهندسی طراحی صنعتی

تا زمانی که تولید مثل مبتنی بر کاردستی باقی بماند ، با این حال شکل و کیفیت هنری محصول در دست فرد صنعتگر باقی می ماند و با افزایش مقیاس تولید ، تمایل به کاهش پیدا می کرد.

تاریخ طراحی صنعتی

برای چندین هزار سال قبل از شروع صنعتی سازی، طراحی، تخصص فنی و تولید اغلب توسط صنعتگران انفرادی انجام می شد، که فرم محصول را در نقطه تولید آن تعیین می کردند، طبق مهارت دستی خود، الزامات مشتری خود را، تجربه انباشته شده از طریق آزمایش خودشان ، و دانش از طریق آموزش یا کارآموزی به آنها منتقل می شود.

ترجمه طراحی صنعتی

تقسیم کار که پایه و اساس عمل طراحی صنعتی است ، در دوره پیش از تولید صنعتی دارای سابقه ای بود. رشد تجارت در دوره قرون وسطایی منجر به ظهور کارگاههای بزرگی در شهرهایی مانند فلورانس ، ونیز ، نورنبرگ و بروژ شد که گروههایی از صنعتگران تخصصی با ساختن تکرار مکرر مدلهایی که با آموزش مشترک آنها تعریف شده بودند ، اشیاء کارگاههای بزرگی را ایجاد کردند.

فشارهای رقابتی در اوایل قرن شانزدهم منجر به ظهور كتابهای الگو در ایتالیا و آلمان شد: مجموعه های حکاکی هایی كه فرم ها و نقوش تزئینی را نشان می دهند كه می توانند برای طیف وسیعی از محصولات اعمال شوند ، و ایجاد آنها پیش از استفاده از آنها صورت گرفت. استفاده از نقاشی برای مشخص کردن چگونگی ساخت بعداً نخستین بار توسط معماران و سازندگان کشتی در دوره رنسانس ایتالیا ساخته شد.