• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه تخصصی صنایع غذایی | ترجمه متون صنایع غذایی

یکی از رشته های پر طرفدار در کشورمان ایران  رشته ترجمه تخصصی صنایع غذایی می باشد که دانشجویان می توانند با ترجمه متون صنایع غذایی با استفاده از مترجمین حرفه ای سامانه تخصصی ملی ترجمه می توانند بهترین های جامعه علمی در رشته خود شوند.

 

 ترجمه تخصصی صنایع غذایی

خدمات زبان برای ترجمه صنایع غذایی

سامانه تخصصی ملی ترجمه طیف گسترده ای از خدمات زبانی را برای پاسخگویی به نیازهای ارتباطی بین المللی شرکت های مواد غذایی و تغذیه ای ، از محلی سازی نسخه تبلیغاتی گرفته تا ترجمه های تخصصی و مربیگری متقابل فرهنگی ارائه می دهد. با ما در تماس باشید تا بتوانیم نیازهای شما را ارزیابی کنیم و راه حلهای سفارشی ایجاد کنیم تا به شما در ارتباط موفقیت آمیز با مشتریان ، شرکا و کارمندان در سراسر جهان کمک کنیم.

ما از تولید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی جهانی با نام تجاری با خدمات زبان ما پشتیبانی می کنیم تا آنها را قادر به برقراری ارتباط موثر با شرکا و کارمندان خود در سراسر جهان کنیم. ترجمه های حرفه ای ما طیف وسیعی از مطالب موجود در صنعت ، از جمله فرآوری مواد غذایی ، ذخیره سازی و بسته بندی و همچنین بازاریابی و فروش را در بر می گیرد.

خدمات ترجمه زبان معتبر برای صنایع غذایی

مراحل (تلفظ ، مراحل) به شرکتهای پیشرو در زمینه غذا و نوشیدنی در جهان کمک می کند تا با بهترین خدمات ترجمه مواد غذایی در بازارهای بین المللی موفق شوند.

ترجمه های دقیقی از مواد غذایی که می توانید به آنها اعتماد کنید!

ترجمه متن صنایع غذایی

صنایع غذایی یکی از منظم ترین بخشها در دنیای تجارت است زیرا کیفیت محصولات غذایی تأثیر مستقیمی بر زندگی افراد دارد. هنگام توزیع محصولات غذایی و آشامیدنی خود در بازارهای جهانی ، ترجمه دقیق برچسب های مواد غذایی ، حقایق غذایی و نام مواد تشکیل دهنده برای اطمینان از انطباق نظارتی و همچنین رضایت مشتری بین المللی ضروری است.

به همین دلیل شما به مراحل احتیاج دارید ، زیرا ما به شرکتهای پیشرو در زمینه غذا و نوشیدنی در جهان کمک می کنیم تا تمام محتوای مرتبط با تجارت مواد غذایی را با دقت و سرعت ترجمه کنند.

صنایع غذایی و آشامیدنی در حال تحولات اساسی جهانی است زیرا مصرف کنندگان به دلایل سلامتی ، اخلاقی و سلامتی به طور فزاینده توجه بیشتری به کیفیت مواد غذایی مصرف می کنند. مواد غذایی و نوشیدنی های ارگانیک ، طبیعی و گیاهی که عاری از چربی های اشباع ، رنگ آمیزی مصنوعی ، مواد نگهدارنده و GMO (مواد غذایی اصلاح شده ژنتیکی) هستند ، در حال تبدیل شدن به روند جهانی هستند.

به همین دلیل است که شرکت های مواد غذایی باید متنوعی از مطالب مرتبط با این موضوعات را ترجمه کنند تا بتوانند به طور موثر با فروشندگان مواد غذایی ، توزیع کنندگان ، شرکاء و مقامات نظارتی ارتباط برقرار کنند. سامانه تخصصی ملی ترجمه دارای زبان شناسان حرفه ای و متخصصان موضوع مواد غذایی در کشورهای مختلف است که برای تولید بالاترین سطح کیفیت زبانی و دقت فنی برای کلیه نیازهای ترجمه شما به مواد غذایی و نوشیدنی آموزش دیده اند.

صنایع غذایی درست ترجمه شده است؟

آیا شما نیاز دارید که صنایع غذایی مانند PDP یا Nutrition Factors را به زبان های انگلیسی، اسپانیایی ، ژاپنی ، فرانسوی یا سایر زبان های اروپایی یا آسیایی ترجمه کنید؟ سپس به دنبال مراحل بیشتر نباشید ، ما یک تیم استثنایی از متخصصان زبانی داریم که در ترجمه صنایع غذایی با دقت تخصص دارند ، از جمله اطلاعات مربوط به تغذیه ، لیست مواد تشکیل دهنده ، تاریخ محصول و مقادیر روزانه و غیره.

ترجمه تخصصی متون صنایع غذایی

 مراحل دارای یکی از بزرگترین بانکهای اطلاعاتی چند زبانه است. صنایع غذایی ، به تیم ما این امکان را می دهد تا بتواند صنایع غذایی را با کارایی و دقت در زبان ها بومی سازی کند. علاوه بر خدمات زبانی ، ملی ترجمه همچنین خدمات بین المللی چاپ و چاپ رومیزی (DTP) را فراهم می کند ، بنابراین برچسب های مواد غذایی و نوشیدنی محلی همیشه به صورت حرفه ای قالب بندی می شوند.

 فقط برچسب های مواد غذایی را برای ما ارسال کنید و زبان (های) مورد نظر را برای دریافت نقل قول فوری مشخص کنید.

ترجمه صنایع غذایی به 100 زبان

melitarjome خدمات ترجمه ای با کیفیت بالا از غذا و نوشیدنی بین انگلیسی و فرانسوی ، انگلیسی و آلمانی ، انگلیسی و چینی و انگلیسی و ایتالیایی و همچنین 100 زبان دیگر را ارائه می دهد. ما واژه نامه های اصطلاحات ویژه صنایع غذایی را برای هر زوج زبانی تهیه کرده ایم تا بهترین زبان و قوام زبانی را برای همه نیازهای محلی سازی مواد غذایی و آشامیدنی شما تأمین کنیم.

اسناد چند زبانه برای تولید صنایع غذایی

صنعت جهانی تولید صنایع غذایی تعداد زیادی اسنادی را تولید می کند که برای اطمینان از فرآیندهای صاف بین المللی تولید و انطباق مقررات محلی باید همه آنها به اسپانیایی ، فرانسوی کانادایی ، چینی و بسیاری از زبان های دیگر ترجمه شوند. مستندات تولید مواد غذایی مانند روشهای استاندارد عملکردی (SOP) ، روشهای فراخوان مواد غذایی ، گزارشهای آزمایش شیمیایی ، سیاستهای نگه داشتن و رهاسازی ، دستورالعملهای بررسی برچسب مواد غذایی باید به طور دقیق ترجمه شوند تا کارمندان بین المللی به آنها مراجعه کنند و در اختیار حسابرسان و بازرسان ایمنی مواد غذایی قرار گیرند.

ترجمه تخصصی متون صنایع غذایی

خبر خوب ترجمه اسناد تولید مواد غذایی با كیفیت و سرعت لازم نیست عملی پیچیده باشد. ملی ترجمه کل فرایند بومی سازی اسناد را ساده تر کرده است بنابراین ما می توانیم بدون اینکه بانک شما را بشکند ، به ترجمه کارآمدترین اسناد تولید صنایع غذایی شما کمک کند.

مدیریت اصطلاحات ترجمه صنایع غذایی

محصولات بین المللی مواد غذایی و آش00امیدنی دارای اسامی بسیار ویژه ای است که از نزدیک با فرهنگ و آداب و رسوم محلی گره خورده است. به همین دلیل است که ترجمه دقیق عناصر مواد غذایی می تواند چالش برانگیز باشد و اغلب به تحقیقات اصطلاحات گسترده ای نیاز دارد که می تواند تحویل ترجمه را کند کند. سامانه تخصصی ملی ترجمه یکی از سیستم عاملهای مدیریت اصطلاحات مبتنی بر ابر را در صنعت زبان توسعه داده است.

 ما تجربه ، بهترین شیوه ها و راه حل های فناوری را برای کمک به مشتریان خود در توسعه و نگهداری واژه نامه های اصطلاحات در اختیار داریم تا ترجمه محصولات غذایی و آشامیدنی می تواند ضمن حفظ دقت و قوام زبانی ، بسیار کارآمدتر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های مدیریت اصطلاحات ترجمه صنایع غذایی با پشتیبانی تماس بگیرید.