• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
 • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
 • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
 • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
 • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
 • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه متن رادیولوژی | ترجمه اصطلاحات رادیولوژی | ترجمه رشته تخصصی رادیولوژی

ترجمه متن رادیولوژی یکی از زیر شاخه های اصلی رشته علوم تجربی می باشد.

ترجمه رشته تخصصی رادیولوژی یا همان رشته پرتوشناسی در سامانه ملی ترجمه صورت می پذیرد .اغلب ترجمه متن رادیولوژی به دلیل حساسیت بالای ترجمه تخصصی متون توسط مترجمین متخصص و با تجربه ای صورت می گیرد که بتواند از عهده‌ی ترجمه اصطلاحات رادیولوژی به صورت کامل بر آمده و همچنین آشنایی کامل با دایره لغات تخصصی گرایشهای مختلف رشته تخصصی رادیولوژی داشته باشند تا از این طریق بتوانند تضمین کننده کیفیت سفارشات ترجمه شده در رشته تخصصی رادیولوژی باشند .

ترجمه رادیولوژی

برای معرفی بیشتر رشته تخصصی رادیولوژی می‌توان عنوان کرد رادیولوژیستها با استفاده از روش‌های تصویربرداری همانند اشعه ایکس ،  توموگرافی کامپیوتری ،  پزشکی هسته ای و سونوگرافی و غیره بیماریهای عدیده‌ای را تشخیص داده و با استفاده از روشهای مناسب درمان بسیاری از بیماران را معالجه می کند .با استفاده از گزارش تصویرهای ارائه شده و توصیه های درمان و روند بهبود بسیاری از بیماری ها را تسهیل می کند .

یکی از پرکاربردترین روش های استفاده از رشته تخصصی رادیولوژی و تصویربرداری از اعضای داخلی بدن برای تشخیص هرچه بهتر بیماری‌های ارگان های داخلی می باشد .

از جمله فواید بسیار رشته تخصصی رادیولوژی در امر تصویربرداری می توان به چند مورد زیر اشاره نمود :

 •  رادیولوژی قلبی عروقی
 •  رادیولوژی از قفسه  سینه
 •  رادیولوژی معده و روده و شکم
 •  رادیولوژی مجاری سیستم های تولید مثل و ادراری
 •  رادیولوژی و تصویربرداری ماموگرافی
 •   رادیولوژی اسکلتی عضلانی
 • رادیولوژی مغز و سیستم عصبی و ستون فقرات 

و …

ترجمه متن رادیولوژی

سامانه ملی ترجمه که متشکل از گروه متخصص و حرفه ای مترجمان گروه بازبینی سفارشات می باشند تمامی سفارشات مربوط به متن رشته تخصصی رادیولوژی پذیرفته میشود .سفارشاتی از قبیل مقالات تخصصی رشته رادیولوژی  ، کتب تخصصی رشته رادیولوژی و سایر متون مربوط به رشته تخصصی رادیولوژی. 

ترجمه کتاب رادیولوژی وایت فارو | ترجمه کتاب رادیولوژی | دانلود ترجمه رادیولوژی آرمسترانگ

از جمله موارد تشکیل دهنده سفارشات رشته تخصصی رادیولوژی ترجمه کتاب رادیولوژی می‌باشد. ترجمه کتاب تخصصی در رشته تخصصی رادیولوژی کمک شایانی به اشاعه علم و پیشرفته قابل ملاحظه دانشجویان تحصیل کرده در مقاطع عالی ارشد و دکترا می‌نماید . از جمله کتاب های معروف و کاربردی در رشته تخصصی رادیولوژی میتوان به ترجمه کتاب رادیولوژی وایت فارو و دانلود ترجمه رادیولوژی آرمسترانگ اشاره نمود. مترجمین تخصصی که خواستار ترجمه کتاب تخصصی رشته رادیولوژی می‌باشند الزامی است که از مهارت های خاص انجام ترجمه کتب تخصصی برخوردار باشند. یکی از این مهارت ها تسلط و آشنایی کامل با دایره لغات تخصصی و اصطلاحات مربوط به گرایش تخصصی زمینه محتوای متن  در رشته تخصصی رادیولوژی می باشد .از دیگر مهارت های دیگر یک مترجم متخصص و حرفه ای فهم و درک کلیه محتوای کتاب تخصصی می‌باشد دارا بودن مترجم به این مهارت کمک می کند مترجم بتواند در طول  طرح ترجمه روایی متن و انسجام متن و محتوا را حفظ نماید.

در صورتی که شما کاربران عزیز دانشجویان و پژوهشگران رشته تخصصی رادیولوژی و نیاز به ترجمه با کیفیت کتب تخصصی این رشته می باشید می توانید با اطمینان تمامی سفارشات خود را به سامانه ملی ترجمه بسپارید. سامانه ملی ترجمه نیز با دارا بودن گروه متخصص تشکیل شده از مترجمین حرفه ای و تحصیل کرده مربوط به گرایشات سفارشات همچنین گروه بازبینی متعهد به ترجمه سفارشات کاربران با کیفیت بالا می باشد .

ترجمه مقاله رادیولوژی

رشته تخصصی  پرتوشناسی

پرتوشناسی یکی از رشته های محبوب دانشگاهی در گرایش علم تجربی می باشد با توجه به علاقه روزافزون به دانشجویان به این رشته دانشگاه‌های مربوطه در کشور عزیزمان ایران روز به روز در حال گسترش است .گفتنی است که دانشجویان تحصیل کرده در مقاطع عالی ارشد و دکترا در رشته تخصصی پرتوشناسی روز به روز در حال پیشرفت  و دسترسی به علم مفید و کاربردی برای درمان انواع بیماری ها می باشد از این رو جامعه کنونی قدر دان دستاوردهای تیم تخصصی پرتو شناسی می باشد .

ترجمة radiology

دانشجویان تحصیل کرده در مقاطع عالی ارشد و دکترا در رشته تخصصی رادیولوژی و یا پرتوشناسی برای داشتن پیشینه قوی نیازمند مطالعه مقالات و حتی ارائه مقالات معتبر برای ورود به عرصه جهانی و بین المللی می باشد .برای رسیدن به سطح عالی ذکرشده در رشته تخصصی تحصیلی خودتان نیازمند احاطه و تسلط بالایی به زبان انگلیسی می باشید .همچنین برای شما دانشجویان عزیز دایره لغات تخصصی و اصطلاحات تخصصی رشته تحصیلی رادیولوژی نیز از ابزار لازم برای استفاده از مقالات معتبر جهانی همانند آی اس آی می باشد .

ترجمه radiology تنها از عهده مترجمین متخصص و تحصیل کرده در مقاطع عالیه ارشد و دکترای رشته تخصصی رادیولوژی یا پرتوشناسی برمی‌آید .برای ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات تخصصی و معتبر رشته تخصصی پرتوشناسی مترجمین متخصص  با چالش های زیادی روبرو می باشند .زیرا علاوه بر آشنایی و تسلط کامل این مترجم با دایره لغات و اصطلاحات تخصصی رشته تخصصی رادیولوژی مترجمین می بایست قادر باشند قواعد دستوری زبان انگلیسی را در دامنه  متن ترجمه شده به صورت کامل  پیاده  سازی کنند. 

برای ترجمه مقالات معتبر ورود آنها به عرصه ژورنال های معتبر همانند ژورنال های isi کار با حساسیت بالایی روبرو می باشد و برای ارائه چنین مقالات تخصصی به عرضه جهانی  لازم که انسجام متن به طور کامل حفظ شده باشد. به بیانی دیگر مترجم بتواند یافته ها و دستاوردهای ارزشمند پژوهشگران در رشته تخصصی رادیولوژی یا پرتونگاری را با رعایت کامل قواعد دستوری و انسجام متن و محتوا  به عرصه جهانی برساند.

همچنین این سامانه بهترین مقالات بروز 2020 را همچون مقالات ذیل با بهترین مطالب ارائه می دهد.

 • Citation advantage for open access articles in European Radiology

 • Development of Research Agenda in Prostate Artery Embolization: Summary of Society of Interventional Radiology Consensus Panel

 • Robotic assistance in interventional radiology: dream or reality?

 • Characteristics of musculoskeletal radiology job postings to guide radiology trainees