• دفتر فنی رخسان سفارش شما به ویرایشگر مربوطه ارجاع داده شد. (1398/12/7  ساعت22:22)
 • دفتر بارکد سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1398/12/7  ساعت22:21)
 • علی شجاعی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1398/12/6  ساعت10:45)
 • دفتر فنی رخسان سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1398/12/6  ساعت10:33)
 • علی شجاعی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1398/12/6  ساعت10:25)
 • دفتر بارکد پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1398/12/5  ساعت22:58)
 • موسسه فرهنگیان پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/12/5  ساعت12:40)
 • علی شجاعی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/12/5  ساعت12:37)
 • علی شجاعی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/12/5  ساعت11:3)
 • حمزه قادری پیش فاکتور سفارش تایپ شما صادر شده است (1398/12/4  ساعت16:18)

ترجمه پزشکی ژنتیک

ترجمه پزشکی ژنتیک جزو رشته های تخصصی می باشد که این ترجمه ها می تواند بسیار از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

 پزشکی ژنتیکی ادغام و استفاده از فن آوری های ژنومی به محققان و پزشکان زیست پزشکی اجازه می دهد تا داده ها را از جمعیت بزرگ مطالعه جمع آوری کرده و بیماری و پایه های ژنتیکی پاسخ به دارو را درک کنند.

این شامل ساختار ژنوم، ژنومیک عملکردی، اپی ژنتیک، ژنومیک مقیاس ژنوم جمعیت، تجزیه و تحلیل سیستم ها، فارماکوژنومیک و پروتئومیکس است. بخش پزشکی ژنتیک یک محیط دانشگاهی را فراهم می کند که محققان بتوانند روابط جدیدی را بین حساسیت به بیماری و ژنتیک انسان کشف کنند.

ثبت نام

 بخش پزشکی ژنتیک برای میزبانی برنامه های تحقیقاتی و تحقیقاتی بالینی با محوریت ژنتیکی سلامت و بیماری ایجاد شده است. اعضای هیئت علمی ما مجهز به ابزارها و ابزارهای پیشرفته تحقیقاتی، دانش در مورد عوامل ژنتیکی رایج سرطان، نوروپاتی مادرزادی و بیماری های قلبی را ترقی می کنند.

 

ترجمه تخصصی پزشکی ژنتیک

 • ترجمه مقالات ژنتیک پزشکی ژنتیک
 • ترجمه مقالات ژنتیک پزشکی طب سلولی و مولکولی
 • ترجمه تخصصی پزشکی زیست شناسی ترجمه
 • ترجمه تخصصی پزشکی ژنتیک بیوشیمی و بیولوژی پزشکی مولکولی
 • ترجمه مقاله پزشکی ژنتیک طب سلولی و مولکولی
 • ترجمه مجله الکترونیکی زیست شناسی
 • بهترین سایت ترجمه ژنتیک آنزیمولوژی مولکولی و اهداف دارویی
 • سایت ترجمه پزشکی ژنتیک مجله ژنتیک کاربردی
 •  مجله ژنتیک پزشکی
 •  ترجمه ژنتیک پزشکی ژنتیک ضد پیری
 • ترجمات پزشکی ژنتیک طب باروری و زیست شناسی
 • ترجمه تخصصی مجله پزشکی داخلی رومانی
 • درباره ترجمه پزشکی ژنتیک

پزشکی که شامل تشخیص و مدیریت اختلالات ارثی است. این مطالعه مکانیسم های ژنتیکی از جمله پایه ژنتیکی بیماری انسان و توسعه آزمایشات و روشهای ژنتیکی مبتنی بر بیماری است. پیشرفت های زیست شناسی مولکولی و ژنتیک انسانی، همراه با تکمیل پروژه ژنوم انسانی و افزایش قدرت ژنتیک کمی برای شناسایی ژن های مستعد ابتلا به بیماری، در انقلابی در تمرین پزشکی نقش دارند.

 بخش پزشکی ژنتیک یک محیط دانشگاهی را فراهم می کند که محققان بتوانند روابط جدیدی را بین حساسیت به بیماری و ژنتیک انسان کشف کنند. بخش پزشکی ژنتیک برای میزبانی برنامه های تحقیقاتی و تحقیقاتی بالینی با محوریت ژنتیکی سلامت و بیماری ایجاد شده است.

ترجمه پزشکی ژنتیک

ترجمه ژنتیک پزشکی در پزشکی ژنومی قرن بیست و یکم

در قرن بیست یکم ترجمه پزشکی ژنتیک می تواند بسیار برای محققان و دانشجویان مورد توجه قرار بگیرد. این ترجمات بسیار برای محققان موثر واقع می شود.

ژنتیک پزشکی

اصطلاح "ژنتیک پزشکی" به عنوان علم تغییرات تنوع زیستی انسان در رابطه با سلامت و بیماری تعریف شده است. مطالعه علل، پاتوژنز و تاریخ طبیعی بیماریها و اختلالات که حداقل تا حدی ژنتیکی در اصل هستند. علاوه بر این، خدمات ژنتیک پزشکی به عنوان "یک سرویس یکپارچه بالینی و آزمایشگاهی ارائه شده برای افراد دارای نگرانی در مورد یک اختلال با یک مؤلفه ژنتیکی قابل توجه و خانواده های آنها" تعریف شده است.

شامل این اختلالات ژنتیکی ارثی و پراکنده است این تعاریف بیانگر تنش بین ژنتیک پزشکی به عنوان یک علم و به عنوان یک حوزه بالینی یا تخصص پزشکی است.

با این حال تعریف شده است، ژنتیک پزشکی در ابتدا در ژنتیک انسان رشد یافته است، با یک دستور کار که عمدتاً از تحقیق و فقط یک جزء بالینی متوسط ​​است. بسیاری از بنیانگذاران این زمینه یا حداقل نسخه آمریکایی آن - آرنو موتولسکی، ویکتور مک کوزریک، جیمز نیل، کورت هیرشورن - مانند بسیاری از شاگردان اولیه آنها با آموزش بودند.

 با این حال، با پیشرفت ژنتیک پزشکی که با پیشرفت های مفهومی و تکنولوژیکی دهه های 50 و 60 میلادی - بخصوص در سمیت زایی و ژنتیک بیوشیمیایی 7 - و با رشد دیسورفولوژی در دهه 1960 و 70 امکان پذیر شد، ژنتیک پزشکی نیز بالینی تر و بیشتر شد. کودکان در جهت گیری. این تغییر حداقل برخی متخصصان ژنتیک پزشکی را مورد توجه قرار داد، و در سخنرانی ریاست جمهوری خود در سال 1977 به انجمن ژنتیک آمریکایی آمریکا، موتولسکی هشدار زیر را صادر کرد:

متخصصان ژنتیک پزشکی باید زمینه های مورد علاقه خود را گسترش دهند تا زمینه های دیگری به جز موارد مورد علاقه کودکان را در بر گیرند. ما باید دانشمندان اساسی بیشتری را جذب کنیم. رشته ما در حال تحول از یک علم عمدتاً جهت گرا به پژوهش است و به یک تخصص خدمات محور می انجامد. این پیشرفت منطقی نشانه افزایش بلوغ است و نتایج تحقیقات ما را در دسترس عموم قرار می دهد. فشارها و فشارهای حاصل از آن نیاز به دقت لازم دارد تا از کند شدن حرکت آنها در علم جلوگیری شود.

علیرغم این هشدار، خواسته های خدمات بالینی باعث افزایش تلاشی اساسی در تحقیقات اساسی ژنتیست های پزشکی شد و ژنتیک پزشکی به سرعت مترادف با ژنتیک بالینی و کودکان شد.

این تغییر هویت توسط مجموعه ای از وقایع که در سال 1980 آغاز شد، سنگ تراشیده شد و در سال 1980 آغاز شد، هنگامی که انجمن ژنتیک انسانی آمریکا برای تأیید مجوز متخصصان ژنتیک پزشکی و مشاوران ژنتیک و هیئت علمی ژنتیک آمریکا، هیئت ژنتیک پزشکی آمریکا را به هم ریخت و مجبور به اعتبار بخشی به برنامه های آموزشی شد.

 هر دو متخصص ژنتیک پزشکی بالینی و آزمایشگاهی دارای گواهینامه بودند، و افرادی که پزشک آنها در ژنتیک بالینی دارای مجوز بودند. کالج ژنتیک پزشکی آمریكا حدود 10 سال بعد ایجاد شد و این مسئولیت جامعه را نسبت به ژنتیك كلینیك و ژنتیك شناسان تسكین داد و به آن اجازه بازگشت به برنامه تحقیق و تحصیلات كه وجود داشت و هنوز هم دغدغه اصلی آن است. قانونی بودن کامل ژنتیک پزشکی به عنوان یک تخصص بالینی در سال 1991 اتفاق افتاد، هنگامی که هیئت علمی ژنتیک پزشکی آمریکا، بدون مشاوران ژنتیک، در هیئت تخصصی پزشکی آمریکا پذیرش شد.

 ژنتیک پزشکی بدین ترتیب به بیست و چهارمین دوره اصلی پزشکی تبدیل شد و کمیته بررسی اقامت (RRC) برای ژنتیک پزشکی، که برنامه های آموزش ژنتیک پزشکی بالینی را نیز اعتبار می دهد، سال بعد تحت نظارت شورای اعتباربخشی آموزش پزشکی فارغ التحصیل شد.

ژنتیک پزشکی اکنون چهار ستون یک تخصص پزشکی معمولی را در خود جای داده است: یک جامعه تحقیقاتی ، کالج (دانشگاهی) ، یک هیئت مدیره صدور گواهینامه و یک RRC - که هر یک رسما از دیگری مستقل است ، اما در واقعیت بسیار بهم پیوسته با این حال ، با موفقیت بسیار مؤثر در نهادینه شدن، ژنتیک پزشکی اصولاً خود را از نظر محتوای بالینی خود –که واقعاً ژنتیک بالینی است تعریف کرد و نه از علم آن.

 این ممکن است این تصور را ایجاد کند که ثروت ژنتیک پزشکی به عنوان یک رشته علمی با موفقیت ژنتیک پزشکی به عنوان یک تخصص بالینی افزایش و سقوط می کند، اما واقعاً این وضعیت نیست. علم ژنتیک پزشکی، کاربرد ژنتیک انسان در پزشکی، در واقع قوی تر و پر رونق تر از همیشه است و واقعاً وارد جریان اصلی علم پزشکی شده است.

 جلسات انجمن ژنتیک انجمن آمریکایی، که در آن علم ارائه می شود، بسیار خوب برگزار می شود و صفحات ژورنال آمریکایی ژنتیک انسانی و بسیاری از مجلات دیگر، که در آن منتشر می شود، گواهی بر استمرار و افزایش قدرت دارد. از این زمینه با این وجود، آنچه تغییر کرده این است که اکنون بخش اعظم تحقیقات ژنتیک پزشکی توسط پزشکان و دانشمندان انجام می شود که ضمن استفاده از ابزارها و اصول ژنتیک برای بررسی بیماریهای ژنتیکی انسان، خود را ژنتیست پزشکی یا اکثر آنها نمی دانند.

 بخشی، حتی متخصصان ژنتیک انسانی خوشبختانه، تا آنجا که به علم مربوط می شود، این واقعاً نتیجه مهمی ندارد. تحقیقات ژنتیک پزشکی در حال انجام است و همچنان به پزشکی، ژنومی یا موارد دیگر کمک می کند و این مهم است.

متخصصان ترجمه ژنتیک پزشکی

با مراجعه مجدد به سمت بالینی ژنتیک پزشکی، دیدن اینكه در حال حاضر چگونه تدوین شده است آموزنده است. این شاید به بهترین شکل در برنامه مورد نیاز RRC برای ژنتیک پزشکی خلاصه شود، که توصیف می کند ژنتیست های پزشکی چه کاری انجام می دهند و نحوه برنامه های آموزش ژنتیک پزشکی را مشخص می کنند.

متخصصان ژنتیک پزشکی بالینی پزشکانی هستند که خدمات جامع تشخیصی، مدیریتی و مشاوره ژنتیکی را برای بیماران مبتلا به اختلالات ژنتیکی یا احتمالاً ژنتیکی ارائه می دهند.

 [الف] برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های غربالگری در مقیاس بزرگ را انجام می دهند .... و مدیریت اختلالات ژنتیکی.

(ب) مشاوره بیمار و خانواده را ارائه دهند.

(ج) از دانش خود در مورد ناهمگنی ، تغییرپذیری و تاریخ طبیعی اختلالات ژنتیکی در تصمیم گیری در مورد مراقبت از بیمار استفاده کنند.

(د) تاریخچه پزشکی فردی و خانوادگی را استخدام و تفسیر کنید.

(ه) اطلاعات آزمایشگاهی ژنتیکی و آزمایشگاه تخصصی آزمایشگاهی را تفسیر کنید.

(د) علل و تاریخ طبیعی اختلالات ژنتیکی و ارزیابی ریسک ژنتیکی را توضیح دهد.

(ز) در ارائه خدمات برای بیماران مبتلا به اختلالات ژنتیکی با دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنید.

کلماتی که سرچ می شود برای ترجمه ژنتیک به شرح ذیل می باشد:

 • ترجمه ژنتیک استانسفیلد
 • ترجمه ژنتیک امری
 • ترجمه ژنتیک پزشکی امری
 • ترجمه ژنتیک به انگلیسی
 • بهترین ترجمه ژنتیک پزشکی امری
 • ترجمه در ژنتیک
 • ترجمه کتاب ژنتیک پزشکی تامپسون
 • ترجمه کتاب مهندسی ژنتیک براون
 • ترجمة genetics
 • ترجمة human genetics
 • ترجمة microbial genetics
 • ترجمه population genetics