• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
 • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
 • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
 • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
 • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
 • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه پزشکی ژنتیک

ترجمه پزشکی ژنتیک جزو رشته های تخصصی می باشد که این ترجمه ها می تواند بسیار از اهمیت خاصی برخوردار باشد.

 پزشکی ژنتیکی ادغام و استفاده از فن آوری های ژنومی به محققان و پزشکان زیست پزشکی اجازه می دهد تا داده ها را از جمعیت بزرگ مطالعه جمع آوری کرده و بیماری و پایه های ژنتیکی پاسخ به دارو را درک کنند.

این شامل ساختار ژنوم، ژنومیک عملکردی، اپی ژنتیک، ژنومیک مقیاس ژنوم جمعیت، تجزیه و تحلیل سیستم ها، فارماکوژنومیک و پروتئومیکس است. بخش پزشکی ژنتیک یک محیط دانشگاهی را فراهم می کند که محققان بتوانند روابط جدیدی را بین حساسیت به بیماری و ژنتیک انسان کشف کنند.

ثبت نام

 بخش پزشکی ژنتیک برای میزبانی برنامه های تحقیقاتی و تحقیقاتی بالینی با محوریت ژنتیکی سلامت و بیماری ایجاد شده است. اعضای هیئت علمی ما مجهز به ابزارها و ابزارهای پیشرفته تحقیقاتی، دانش در مورد عوامل ژنتیکی رایج سرطان، نوروپاتی مادرزادی و بیماری های قلبی را ترقی می کنند.

 

ترجمه تخصصی پزشکی ژنتیک

 • ترجمه مقالات ژنتیک پزشکی ژنتیک
 • ترجمه مقالات ژنتیک پزشکی طب سلولی و مولکولی
 • ترجمه تخصصی پزشکی زیست شناسی ترجمه
 • ترجمه تخصصی پزشکی ژنتیک بیوشیمی و بیولوژی پزشکی مولکولی
 • ترجمه مقاله پزشکی ژنتیک طب سلولی و مولکولی
 • ترجمه مجله الکترونیکی زیست شناسی
 • بهترین سایت ترجمه ژنتیک آنزیمولوژی مولکولی و اهداف دارویی
 • سایت ترجمه پزشکی ژنتیک مجله ژنتیک کاربردی
 •  مجله ژنتیک پزشکی
 •  ترجمه ژنتیک پزشکی ژنتیک ضد پیری
 • ترجمات پزشکی ژنتیک طب باروری و زیست شناسی
 • ترجمه تخصصی مجله پزشکی داخلی رومانی
 • درباره ترجمه پزشکی ژنتیک

پزشکی که شامل تشخیص و مدیریت اختلالات ارثی است. این مطالعه مکانیسم های ژنتیکی از جمله پایه ژنتیکی بیماری انسان و توسعه آزمایشات و روشهای ژنتیکی مبتنی بر بیماری است. پیشرفت های زیست شناسی مولکولی و ژنتیک انسانی، همراه با تکمیل پروژه ژنوم انسانی و افزایش قدرت ژنتیک کمی برای شناسایی ژن های مستعد ابتلا به بیماری، در انقلابی در تمرین پزشکی نقش دارند.

 بخش پزشکی ژنتیک یک محیط دانشگاهی را فراهم می کند که محققان بتوانند روابط جدیدی را بین حساسیت به بیماری و ژنتیک انسان کشف کنند. بخش پزشکی ژنتیک برای میزبانی برنامه های تحقیقاتی و تحقیقاتی بالینی با محوریت ژنتیکی سلامت و بیماری ایجاد شده است.

ترجمه پزشکی ژنتیک

ترجمه ژنتیک پزشکی در پزشکی ژنومی قرن بیست و یکم

در قرن بیست یکم ترجمه پزشکی ژنتیک می تواند بسیار برای محققان و دانشجویان مورد توجه قرار بگیرد. این ترجمات بسیار برای محققان موثر واقع می شود.

ژنتیک پزشکی

اصطلاح "ژنتیک پزشکی" به عنوان علم تغییرات تنوع زیستی انسان در رابطه با سلامت و بیماری تعریف شده است. مطالعه علل، پاتوژنز و تاریخ طبیعی بیماریها و اختلالات که حداقل تا حدی ژنتیکی در اصل هستند. علاوه بر این، خدمات ژنتیک پزشکی به عنوان "یک سرویس یکپارچه بالینی و آزمایشگاهی ارائه شده برای افراد دارای نگرانی در مورد یک اختلال با یک مؤلفه ژنتیکی قابل توجه و خانواده های آنها" تعریف شده است.

شامل این اختلالات ژنتیکی ارثی و پراکنده است این تعاریف بیانگر تنش بین ژنتیک پزشکی به عنوان یک علم و به عنوان یک حوزه بالینی یا تخصص پزشکی است.

با این حال تعریف شده است، ژنتیک پزشکی در ابتدا در ژنتیک انسان رشد یافته است، با یک دستور کار که عمدتاً از تحقیق و فقط یک جزء بالینی متوسط ​​است. بسیاری از بنیانگذاران این زمینه یا حداقل نسخه آمریکایی آن - آرنو موتولسکی، ویکتور مک کوزریک، جیمز نیل، کورت هیرشورن - مانند بسیاری از شاگردان اولیه آنها با آموزش بودند.

 با این حال، با پیشرفت ژنتیک پزشکی که با پیشرفت های مفهومی و تکنولوژیکی دهه های 50 و 60 میلادی - بخصوص در سمیت زایی و ژنتیک بیوشیمیایی 7 - و با رشد دیسورفولوژی در دهه 1960 و 70 امکان پذیر شد، ژنتیک پزشکی نیز بالینی تر و بیشتر شد. کودکان در جهت گیری. این تغییر حداقل برخی متخصصان ژنتیک پزشکی را مورد توجه قرار داد، و در سخنرانی ریاست جمهوری خود در سال 1977 به انجمن ژنتیک آمریکایی آمریکا، موتولسکی هشدار زیر را صادر کرد:

متخصصان ژنتیک پزشکی باید زمینه های مورد علاقه خود را گسترش دهند تا زمینه های دیگری به جز موارد مورد علاقه کودکان را در بر گیرند. ما باید دانشمندان اساسی بیشتری را جذب کنیم. رشته ما در حال تحول از یک علم عمدتاً جهت گرا به پژوهش است و به یک تخصص خدمات محور می انجامد. این پیشرفت منطقی نشانه افزایش بلوغ است و نتایج تحقیقات ما را در دسترس عموم قرار می دهد. فشارها و فشارهای حاصل از آن نیاز به دقت لازم دارد تا از کند شدن حرکت آنها در علم جلوگیری شود.

علیرغم این هشدار، خواسته های خدمات بالینی باعث افزایش تلاشی اساسی در تحقیقات اساسی ژنتیست های پزشکی شد و ژنتیک پزشکی به سرعت مترادف با ژنتیک بالینی و کودکان شد.

این تغییر هویت توسط مجموعه ای از وقایع که در سال 1980 آغاز شد، سنگ تراشیده شد و در سال 1980 آغاز شد، هنگامی که انجمن ژنتیک انسانی آمریکا برای تأیید مجوز متخصصان ژنتیک پزشکی و مشاوران ژنتیک و هیئت علمی ژنتیک آمریکا، هیئت ژنتیک پزشکی آمریکا را به هم ریخت و مجبور به اعتبار بخشی به برنامه های آموزشی شد.

 هر دو متخصص ژنتیک پزشکی بالینی و آزمایشگاهی دارای گواهینامه بودند، و افرادی که پزشک آنها در ژنتیک بالینی دارای مجوز بودند. کالج ژنتیک پزشکی آمریكا حدود 10 سال بعد ایجاد شد و این مسئولیت جامعه را نسبت به ژنتیك كلینیك و ژنتیك شناسان تسكین داد و به آن اجازه بازگشت به برنامه تحقیق و تحصیلات كه وجود داشت و هنوز هم دغدغه اصلی آن است. قانونی بودن کامل ژنتیک پزشکی به عنوان یک تخصص بالینی در سال 1991 اتفاق افتاد، هنگامی که هیئت علمی ژنتیک پزشکی آمریکا، بدون مشاوران ژنتیک، در هیئت تخصصی پزشکی آمریکا پذیرش شد.

 ژنتیک پزشکی بدین ترتیب به بیست و چهارمین دوره اصلی پزشکی تبدیل شد و کمیته بررسی اقامت (RRC) برای ژنتیک پزشکی، که برنامه های آموزش ژنتیک پزشکی بالینی را نیز اعتبار می دهد، سال بعد تحت نظارت شورای اعتباربخشی آموزش پزشکی فارغ التحصیل شد.

ژنتیک پزشکی اکنون چهار ستون یک تخصص پزشکی معمولی را در خود جای داده است: یک جامعه تحقیقاتی ، کالج (دانشگاهی) ، یک هیئت مدیره صدور گواهینامه و یک RRC - که هر یک رسما از دیگری مستقل است ، اما در واقعیت بسیار بهم پیوسته با این حال ، با موفقیت بسیار مؤثر در نهادینه شدن، ژنتیک پزشکی اصولاً خود را از نظر محتوای بالینی خود –که واقعاً ژنتیک بالینی است تعریف کرد و نه از علم آن.

 این ممکن است این تصور را ایجاد کند که ثروت ژنتیک پزشکی به عنوان یک رشته علمی با موفقیت ژنتیک پزشکی به عنوان یک تخصص بالینی افزایش و سقوط می کند، اما واقعاً این وضعیت نیست. علم ژنتیک پزشکی، کاربرد ژنتیک انسان در پزشکی، در واقع قوی تر و پر رونق تر از همیشه است و واقعاً وارد جریان اصلی علم پزشکی شده است.

 جلسات انجمن ژنتیک انجمن آمریکایی، که در آن علم ارائه می شود، بسیار خوب برگزار می شود و صفحات ژورنال آمریکایی ژنتیک انسانی و بسیاری از مجلات دیگر، که در آن منتشر می شود، گواهی بر استمرار و افزایش قدرت دارد. از این زمینه با این وجود، آنچه تغییر کرده این است که اکنون بخش اعظم تحقیقات ژنتیک پزشکی توسط پزشکان و دانشمندان انجام می شود که ضمن استفاده از ابزارها و اصول ژنتیک برای بررسی بیماریهای ژنتیکی انسان، خود را ژنتیست پزشکی یا اکثر آنها نمی دانند.

 بخشی، حتی متخصصان ژنتیک انسانی خوشبختانه، تا آنجا که به علم مربوط می شود، این واقعاً نتیجه مهمی ندارد. تحقیقات ژنتیک پزشکی در حال انجام است و همچنان به پزشکی، ژنومی یا موارد دیگر کمک می کند و این مهم است.

متخصصان ترجمه ژنتیک پزشکی

با مراجعه مجدد به سمت بالینی ژنتیک پزشکی، دیدن اینكه در حال حاضر چگونه تدوین شده است آموزنده است. این شاید به بهترین شکل در برنامه مورد نیاز RRC برای ژنتیک پزشکی خلاصه شود، که توصیف می کند ژنتیست های پزشکی چه کاری انجام می دهند و نحوه برنامه های آموزش ژنتیک پزشکی را مشخص می کنند.

متخصصان ژنتیک پزشکی بالینی پزشکانی هستند که خدمات جامع تشخیصی، مدیریتی و مشاوره ژنتیکی را برای بیماران مبتلا به اختلالات ژنتیکی یا احتمالاً ژنتیکی ارائه می دهند.

 [الف] برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های غربالگری در مقیاس بزرگ را انجام می دهند .... و مدیریت اختلالات ژنتیکی.

(ب) مشاوره بیمار و خانواده را ارائه دهند.

(ج) از دانش خود در مورد ناهمگنی ، تغییرپذیری و تاریخ طبیعی اختلالات ژنتیکی در تصمیم گیری در مورد مراقبت از بیمار استفاده کنند.

(د) تاریخچه پزشکی فردی و خانوادگی را استخدام و تفسیر کنید.

(ه) اطلاعات آزمایشگاهی ژنتیکی و آزمایشگاه تخصصی آزمایشگاهی را تفسیر کنید.

(د) علل و تاریخ طبیعی اختلالات ژنتیکی و ارزیابی ریسک ژنتیکی را توضیح دهد.

(ز) در ارائه خدمات برای بیماران مبتلا به اختلالات ژنتیکی با دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنید.

کلماتی که سرچ می شود برای ترجمه ژنتیک به شرح ذیل می باشد:

 • ترجمه ژنتیک استانسفیلد
 • ترجمه ژنتیک امری
 • ترجمه ژنتیک پزشکی امری
 • ترجمه ژنتیک به انگلیسی
 • بهترین ترجمه ژنتیک پزشکی امری
 • ترجمه در ژنتیک
 • ترجمه کتاب ژنتیک پزشکی تامپسون
 • ترجمه کتاب مهندسی ژنتیک براون
 • ترجمة genetics
 • ترجمة human genetics
 • ترجمة microbial genetics
 • ترجمه population genetics

به تعدادي از مقالات معتبر در زمينه رشته تخصصي ژنتيك اشاره مي كنيم:

OPENMENDEL: a cooperative programming project for statistical genetics

Abstract

Statistical methods for genome-wide association studies (GWAS) continue to improve. However, the increasing volume and variety of genetic and genomic data make computational speed and ease of data manipulation mandatory in future software. In our view, a collaborative effort of statistical geneticists is required to develop open source software targeted to genetic epidemiology. Our attempt to meet this need is called the OPENMENDEL project (https://openmendel.github.io). It aims to (1) enable interactive and reproducible analyses with informative intermediate results, (2) scale to big data analytics, (3) embrace parallel and distributed computing, (4) adapt to rapid hardware evolution, (5) allow cloud computing, (6) allow integration of varied genetic data types, and (7) foster easy communication between clinicians, geneticists, statisticians, and computer scientists. This article reviews and makes recommendations to the genetic epidemiology community in the context of the OPENMENDEL project.

------------------------

Genetics of Behçet’s Disease

Abstract

Behçet’s disease (BD) is a multifactorial disease with a strong genetic background. Higher frequencies of patients with a positive family history for BD were reported from the Middle East and among patients who are HLA-B51 positive or with juvenile disease onset. Sibling recurrence risk ratio (λs) was estimated as 11.4–52.5 in high prevalence regions. BD is strongly associated with a class I major histocompatibility complex (MHC) allele, HLA-B51, and this association was confirmed in various ethnic groups. Distribution of HLA-B51 allele in healthy population is suggested to play a role in the disease clustering in an area extending from the Mediterranean basin to Japan. The HLA-B51-driven pathogenic mechanisms are still unknown, but weaker associations with other HLA-B (i.e., HLA-B49 as protective and HLA-B15, HLA-B27, and HLA-B57 as risk) and HLA-A (i.e., HLA-A03 as protective and HLA-A26 as risk) alleles, which are polymorphic at antigen-binding sites, suggest the importance of peptide binding in the pathogenesis. Identification of an epistatic interaction between certain ERAP1 haplotypes and HLA-B51 supported further the important role of the endoplasmic reticulum peptidome. Accumulation of low-affinity peptides for loading on the antigen-binding groove of HLA-B51 may affect their potential to fold properly and to present the peptides to CD8+ cells. Genome-wide association studies in different ethnic groups revealed several non-HLA polymorphisms increasing the susceptibility to BD. Most of these associations have immunoregulatory functions, and they are considered to be affecting the sensitivity to different environmental triggers as well as responsible for the pathergic activation of innate and adaptive immune responses as well as endothelial cells.

----------------------

Genetics of Retinoblastoma for Patients and Their Families

Abstract

Good understanding of the genetics causing retinoblastoma improves outcomes for patients and families. Accurate and easily understood genetic counseling is important to help families embrace the opportunity of accurate care and surveillance. The 8th edition of the AJCC cancer staging for retinoblastoma includes heritability (H) and simplifies discussion and planning. This chapter describes the state-of-the-art scientific knowledge of the retinoblastoma tumor suppressor gene (RB1), the types of RB1 pathogenic variants that lead to retinoblastoma, and how to apply this knowledge to individual members of a family affected by retinoblastoma. A checklist is provided to assist genetic counselors and all in the circle of care to assure that each family member clearly understands the essential elements of retinoblastoma genetics in order to achieve optimal outcomes.

--------------------------

Chapter 19 - Development and application of classical genetics in Toxoplasma gondii

Abstract

Apicomplexan parasites have complex life cycles involving sexual replication in a single definitive host and asexual replication in a variety of alternative hosts. Toxoplasma gondii undergoes its sexual cycle only in cats, yet it also infects a wide range of other vertebrates where it propagates asexually. In Europe and North America the bulk of T. gondii infections are due to one of three major clonal lines (types 1, 2, and 3) which only recently originated from a few closely related parental lines. In South America, T. gondii strains exhibit significantly more genotypic diversity. Despite being genetically quite similar, even the North American clonal types differ substantially in various biological traits including virulence in laboratory mice, induction of changes in host-cell signaling, and transcription. The ability to perform experimental genetic crosses has been exploited extensively in the past 15 years, first to generate linkage maps to facilitate completion of the genome assembly, and then later to map traits differing in the parental lines to individual loci. This chapter will highlight the power of this approach to map both simple and complex biological traits, including drug resistance, replication rate, pathogenesis in laboratory mice, induction of host gene expression, and modulation of the immune response. The most exciting findings to emerge from this approach in T. gondii have been the unequivocal identification of families of secreted effectors that are capable of direct modulation of the host environment, including those capable of disrupting cell-autonomous immune responses and the recruitment of host organelles.

----------------------------

Some illuminating remarks on molecular genetics and genomics as well as drug development

Abstract

Facing the explosive growth of biological sequences unearthed in the post-genomic age, one of the most important but also most difficult problems in computational biology is how to express a biological sequence with a discrete model or a vector, but still keep it with considerable sequence-order information or its special pattern. To deal with such a challenging problem, the ideas of “pseudo amino acid components” and “pseudo K-tuple nucleotide composition” have been proposed. The ideas and their approaches have further stimulated the birth for “distorted key theory”, “wenxing diagram”, and substantially strengthening the power in treating the multi-label systems, as well as the establishment of the famous “5-steps rule”. All these logic developments are quite natural that are very useful not only for theoretical scientists but also for experimental scientists in conducting genetics/genomics analysis and drug development. Presented in this review paper are also their future perspectives; i.e., their impacts will become even more significant and propounding.

--------------------------

Mouse Systems Genetics as a Prelude to Precision Medicine

Promises and Problems with Precision Medicine

Most complex traits and diseases, such as height, longevity, and diabetes, are heritable and influenced by various genetic factors [1], while being modulated by environmental stimuli. Due every individual’s unique genetic makeup, response to drugs [2], nutrition [3], and lifestyle [4] vary considerably from person to person. This uniqueness of every human being underpins the purpose of precision medicine, which posits that disease prediction, diagnosis, and treatment for each individual is based on personal genomic variations and external environments [5]. Precision medicine is an innovative approach that takes the variability in genetics, environment, and lifestyle of each individual into account in disease prevention and treatment, and provides better prediction of effective treatments, while concurrently minimizing the possibility of drug side effects [6]. Therefore, precision medicine requires a good understanding of the genetic bases of variation in phenotypes and their interaction with the environment in health and disease.

Despite the high expectations, there are several concerns with the implementation of precision medicine [7,8]. To date, the concept of precision medicine has been successful in the context of cancer, for example, the use of trastuzumab for breast cancer that is HER2 receptor positive [9], as well as for rare diseases, for example, the use of ivacaftor for cystic fibrosis patients with mutations in the CFTR gene [10,11]. One illustrative case for a precision medicine approach in the setting of rare disease is a female individual who was diagnosed with hereditary spastic paraplegia, but all the medical evaluations had been unsuccessful. Whole exome sequencing revealed a mutation in the GCH1 gene, which was reported to be causal for a dopa-responsive dystonia. The mutation suggested that she might respond to levodopa and the patient noticed improvements after a few days of such treatment [12].

There are still doubts that precision medicine can achieve its full potential in complex diseases [13,14]. This could be partially explained by the fact that complex diseases are influenced by the combination of genetic variants and environmental factors, whereas most rare diseases are caused by a single genetic mutation. This complexity also contributes to the difficulty of generalizing findings from human groups to individuals. Some argue that the lack of group-to-individual generalizability of the statistical measures is a threat to human subject research [15,16].

Several recent studies have proposed advanced statistical methods to accurately predict complex traits or disease risks (or polygenic risk scores) based on genetic variants [17.18.19.20.], especially when traits show a high heritability (see Glossary) (e.g., height) [21]. However, confounding factors, including demographic, environmental, and other factors, such as sex and age, limit the portability of the prediction within and across human populations [22.23.24.], emphasizing the importance of the external variables in such prediction.

For practical and ethical issues, model organisms have been used as simplified models for humans to study the genetic, molecular, and physiological basis of complex traits and to find therapeutic targets for human diseases. Mice have been the most studied animal models for many reasons, including their similarity in genetics, anatomy, and physiology to humans and the possibility of controlling the environmental factors (Box 1). In recent years, more and more systems genetics studies have been performed on mouse populations and have shown that mice from different genetic backgrounds exhibit distinct phenotypic responses, corroborating the principles that form the basis of precision medicine. Previously, many genetic determinants of complex traits have been identified using mouse populations and verified in human cohorts [25,26]. We review here the recent developments identified in mouse systems genetics studies on complex traits and diseases, summarize the existing resources and strategies, and discuss how they may help with the implementation of personalized and precision medicine approaches.