• رضا آقائی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت22:20)
  • رضا آقائی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/7  ساعت22:3)
  • موسسه فرهنگیان پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت8:6)
  • هادی خزایی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/7  ساعت8:5)
  • هادی خزایی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/7  ساعت0:47)
  • موسسه فرهنگیان سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:20)
  • دفتر بارکد سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:17)
  • دفتر فنی رخسان سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/6  ساعت12:15)
  • حسام خاتمی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1398/11/4  ساعت18:14)
  • حسام خاتمی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1398/11/4  ساعت15:53)

ترجمه تخصصی رشته ایمنی صنعتی در سامانه ملی ترجمه 

ترجمه تخصصی رشته ایمنی صنعتی به دلیل حساسیت و دقت بالایی که در ترجمات مربوطه می طلبد تنها توسط اساتید ایمنی و مهندسان ایمنی صنعتی صورت می‌پذیرد.

از این رو کادر حرفه‌ای سامانه ملی ترجمه برای انجام سفارشات مربوط به رشته تخصصی ایمنی صنعتی به صورت مستقیم با مترجمان تحصیل کرده در رشته تخصصی ایمنی صنعتی روبه رو می باشد همچنین مترجمان حرفه ای سامانه ملی ترجمه در رشته تخصصی ایمنی صنعتی آزمون های بین المللی را طی کرده و قادر به فعالیت در این سامانه شده اند.

ترجمه تخصصی ایمنی صنعتی

ترجمه تخصصی رشته ایمنی صنعتی

برای اینکه تعریفی کلی از رشته تخصصی ایمنی صنعتی ارائه کرد می توان افزود به مجموعه فعالیت ها و قواعد و مقررات گفته می‌شود که برای مراقبه و حفظ منابع انسانی و مادی در برابر خطرات گوناگون طبیعی   و غیرطبیعی به کار گرفته می شود.گفتنی است که رشته تخصصی ایمنی صنعتی ارتباط سه جانبه با رشته های بهداشت حرفه ای و مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع دارد.

سامانه ملی ترجمه تجمعی از زبان های زنده و گویای تمامی رشته های تخصصی می باشد. این سامانه، با در برداشتن مترجمان متخصص، حرفه ای و مجرب تضمین کننده اعتبار خود است.

با استخدام مترجمان تحصیل کرده و با سابقه در رشته تخصصی ایمنی صنعتی موجب گردیده تا سفارشات با استانداردها و سطح کیفیت بالا ترجمه شوند همچنین با ویرایش و بازخوانی ترجمات، سفارشات به سطح مطلوب رضایت کاربران خواهد رسید.

تیم حرفه ای سامانه تخصصی ملی ترجمه از مترجمان ایرانی و سردبیران متخصص در کشورعزیزمان تشکیل گردیده است. همه اعضای تیم، تجربه و درک گسترده ای از ترجمات تخصصی در رشته مربوطه را دارند و همچنین تقاضای کاربران را در حیطه حرفه ای کار خود به خوبی درک نموده اند.

سامانه تخصصی ملی ترجمه با در نظر گرفتن سطح علمی کاربران، حساسیت امر ترجمه را درک کرده و خود را متعهد به انجام سفارشات با کیفیت، دقت، دانش، مهارت و تحویل به موقع می داند.

  رشته تخصصی ایمنی صنعتی بهداشت و محیط زیست

رشته های ذکر شده بیشترین کاربرد را در جلوگیری از حوادث گوناگون در مکان های صنعتی مانند کارخانجات و کارخانه ها که دارای دستگاه های متفاوت صنعتی و ماشین آلات می‌باشند دارند

علت پیدایش رشته  تخصصی ایمنی صنعتی

علت پیدایش رشته تخصصی ایمنی صنعتی به آنجایی بر می گردد که در طول تاریخ بشریت همواره خطرات زیادی افراد را در زمینه کاریشان با ابزار آلات مختلف درگیر می کرد. در زمینه کاری هر فردی که شایستگی لازم را دارا بود در پیشینه خود دارای تجارب زیادی بود که برای رسیدن به این تجربه ها ممکن بود حوادث ناخوشایندی برای فرد به وجود آمده باشد به تدریج با افزایش روز افزون و پیشرفت صنعت و ابزار آلات مبحث پیدایش رشته تخصصی ایمنی صنعتی مطرح شد

ترجمه تخصصی ایمنی  

 

مشکلات کاری کارگران در قرن نوزدهم میلادی

 شکی نیست که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی کارگران و منابع انسانی با خطرات جدید با شدت بیشتری رو به رو هستند به طور مثال وقتی انقلاب صنعتی به ایالات‌متحده رسید کارآفرینان آمریکایی باعث پیشرفته ابزارآلات و ماشین آلات گوناگون در زمینه توسعه کار شده گفتنی است که اگرچه  اختراعات  پیدایش یافته باعث سود و منفعت زیادی بود اما در دیدگاهی دیگر خطرات زیادی را نیز برای نیروی کار متحمل می شد. از این رو اداره ایمنی و بهداشت شغلی معدن در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد از این تاریخ به بعد اتحادیه های کارگری نیز قوانین و قواعد ایمنی کار را سرلوحه کار خود قرار دادند 

ایمنی در مشاغل مختلف

 ایمنی در مشاغل مختلف بیشترین دغدغه ها را مخصوصاً در مشاغل صنایع به خود اختصاص می‌دهد به همین دلیل همه ی کشور ها موظف به رعایت قوانین us همچنین مقررات  مخصوص تعیین شده توسط همان کشور می باشند آسیب های مربوط به محل کار با گذشته تدریجی  تاریخ رو به وفور می باشد. البته در اواسط قرن نوزدهم با شروع انقلاب صنعتی کار حوادث کاری شاهد آسیب‌ها و مشکلات ایمنی کاری بیشتری بود به همین دلیل ضرورت رعایت نکات ایمنی در محل کار برای پیشگیری از خطرات ناشی بیشتر شد باتجربه موارد تلخ یاد شده احساس نیاز به رشته تخصصی ایمنی صنعتی روز به روز بیش از پیش احساس می شد که با گذشت زمان و با پیشرفت علوم صنایع مهندسی و کار با ابزار آلات و ماشین آلات جدید همواره مقوله ایمنی در قالب تخصصی کمبودش احساس می شد به همین دلیل مقوله ایمنی به عنوان یک رشته تخصصی علمی و دانشگاهی به نام رشته تخصصی ایمنی صنعتی مطرح شد این رشته زیر شاخه ای از رشته های مهندسی بود که در بیشتر دانشگاه ها و مراکز آموزشی آموزش داده می شد هدف از ارائه این رشته تعلیم و تربیت کارشناسان فنی و ایمنی بود که از جان و مال منابع کشور مراقبت کنند.