• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

 ترجمه تخصصی رشته مدیریت اجرایی

ترجمه رشته تخصصی مدیریت اجرایی دارای گرایش ها و شاخه های گوناگون از قبیله ام بی ای و ‏ مدیریت امور شهرداری می باشد. همچنین قابل ذکر است که رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی از علوم پایه و زیر شاخه گروه رشته های ریاضی می باشد.

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی مهندسی مدیریت اجرایی شامل ترجمه با کیفیت کلیه متون تخصصی رشته تخصصی مدیریت اجرایی همانند ترجمه مقالات معتبر مدیریت اجرایی و ترجمه پایان نامه های معتبر بین المللی و ترجمه سایر موتون  تخصصی رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی را شامل می شود.

ثبت نام

سامانه ملی ترجمه برای افزایش کیفیت موتون ترجمه شده در رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی اقدام به استخدام مترجم تخصصی در مقاطع عالی ارشد و دکترا و تحصیل کرده در رشته مرتبط با رشته تخصصی  مهندسی مدیریت اجرایی نموده است با انجام این فرایند کیفیت متون ترجمه شده به صورت قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند زیرا مترجمین متخصص دایره لغات وسیع و همچنین سطح اصطلاحاات وسیعی را در رشته تخصص خود دارا هستند.

مترجمان تخصصی قادر به رعایت کامل قواعد دستوری در ترجمه می باشد که با رعایت نکات ذکر شده باعث تحویل با کیفیت و رعایت انسجام متن و محتوا می شود و از این سو کمک شایانی به اشاعه و پیشرفته در زمینه رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی دارند . این نکته مهم قابل ذکر میباشد که در صورت استفاده از مترجم عمومی برای سفارش سفارشات و ترجمه تخصصی در رشته های مختلف همانند رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی انسجام متن و محتوای متن سفارشات را دچار مشکل می نماید زیرا مترجم عمومی به صورت  کامل آشنایی با لغات تخصصی رشته ها و گرایشهای مختلف نداشته و ممکن است متن را به صورت اشتباه ترجمه نماید .

ترجمه مدیریت اجرایی

به طور مثال وجود یک کلمه در متون سفارشات عمومی دارای معنی یکسانی با کلمه در متون رشته های تخصصی مختلف نمی باشد . به بیانی دیگر ممکن است  یک کلمه یکسان دارای معانی متفاوتی در رشته های مختلف تخصصی تحصیلی باشد از این رو نیازمند تجارب و تحصیلات عالیه مترجمان در زمینه تخصصی متن سفارشات می باشیم و به همین دلیل متون ترجمه شده توسط مترجم عمومی عاری از اشتباه نبوده و انسجام متن و محتوا به صورت کامل حفظ نمی‌شود و فرایند پژوهش و تحقیقات را با مشکل روبه‌رو می‌سازد.

 ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی

بیشترین کاربرد ترجمه فارسی به انگلیسی در رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی در نگارش مقالات فارسی پژوهشی توسط محققان معتبر برای ارسال به ژورنال های معتبر همانند  ژورنالهای آی اس آی می‌باشد در چنین ترجمات تخصصی مترجم باید تحصیل کرده در رشته مربوطه بوده و از توجه و دقت فراوانی بهره مند باشند و همچنین تسلط کامل بر قواعد دستوری زبان انگلیسی داشته باشند تا بتوانند محتوا و متن پژوهشی مقالات فارسی را به خوبی به زبان انگلیسی بازگرداند .

ترجمه رشته مهندسی اجرایی

موضوع ذکر شده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا در صورتی که مقالات ارسال شده به ژورنال های معتبر نامفهوم بوده و دچار اشکالاتی باشد قبل از ارائه کامل به ژورنال های معتبر توسط مدیریت این ژورنال ها عدم پذیرش خواهند شد

ثبت سفارشات رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی

 کاربران عزیز و تحصیل کرده و همچنین پژوهشگران رشته مهندسی مدیریت اجرایی که نیازمند ترجمه‌ای با کیفیت و روان می باشند می توانند به خدمات و ترجمات سامانه‌ ملی ترجمه اعتماد نمایند . زیرا سامانه‌ملی ترجمه تمام کوشش و صحیح خود را بر آن ساخته تا با استفاده از مترجمین تخصصی و تحصیلکرده در مقاطع عالی در رشته تخصصی مهندسی مدیریت اجرایی کیفیت را به سطح بالا برساند .

بعد از انجام کامل سفارشات  شما کاربران عزیز گروه بازبینی سامانه ملی ترجمه ترجمات را به صورت مجدد مورد بازبینی و رفع اشکال خواهد کرد و سفارشات با ضمانت به آنان تحویل داده می شود.