• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
 • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
 • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
 • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
 • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
 • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
 • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
 • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

ترجمه انگلیسی رشته بهداشت عمومی

ترجمه بهداشت عمومی خوب جامعه جهانی را در بر می گیرد.

اما پاسخگویی به نیاز روزافزون صنعت به اطلاعات مراقبت از سلامت چند زبانه دشوار است. برای برطرف کردن زبان و موانع فرهنگی که ذاتی در حوزه بهداشت عمومی است، باید خدمات ترجمه و بومی سازی از مترجمان با تجربه عمومی انجام شود.

ثبت نام

این که آیا شما در تلاش برای کمک به یک تیم جهانی از محققان در برقراری ارتباط، ضبط یک آگهی خدمات عمومی یا کار با گروه های بیمار در سراسر جهان هستید، ترجمه حرفه ای بهداشت عمومی و بومی سازی کلیه مطالب استفاده شده به همه امکان می دهد، مهم نیست که در کجای دنیا آنها مستقر هستند تا یکپارچه با هم تعامل داشته و موفقیت دراز مدت پروژه را تسهیل کنند.

ترجمه تخصصی بهداشت عمومی

خدمات ترجمه بهداشت عمومی

 • ترجمه بهداشت عمومی پزشکی / بهداشت
 • ترجمه بهداشت عمومی فنی
 • ترجمه بهداشت عمومی مجاز
 • ترجمه بهداشت عمومی / نرم افزار
 • ترجمه بهداشت عمومی محصولات کشاورزی
 • ترجمه بازار یابی بهداشت عمومی
 • ترجمه گردشگری بهداشت عمومی
 • ترجمه شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی بهداشت عمومی
 • ترجمه منابع انسانی بهداشت عمومی

ارتباطات پاک همیشه مهم است. هنگامی که سلامت و رفاه کل جوامع را در بر می گیرد، برقراری ارتباط روشن بین همه طرفین کاملاً ضروری می شود.

حتی ممکن است به معنای زندگی یا مرگ باشد! ملی ترجمه این تجربه را در بخش بهداشت عمومی دارد که اهمیت این مسئله را درک می کند و ما آماده هستیم تا به شما کمک کنیم تا اطمینان حاصل کنید که مواد بهداشت عمومی شما به طور مؤثر ترجمه شده اند، به گونه ای که بدون توجه به آنها توسط کسانی که به آنها احتیاج دارند آسان است.

طیف گسترده ای از تجربه ما در خدمات ترجمه و بومی سازی، ما را در موقعیت ایده آل قرار می دهد تا طیف گسترده ای از انواع مختلف محتوای بهداشت عمومی را که باید به اشتراک گذاشته شود، ترجمه کنیم.

از مقالات تحقیق فنی که توسط مسئولان بهداشت عمومی نوشته شده است تا بروشورهای مختصر و حساس از نظر فرهنگی برای ما از پرسنل و ابزارهای ترجمه لازم برای اطمینان از صحت ترجمه های عمومی برخوردار باشد و به موقع تحویل داده شود.

ارزش ترانسفورماتور بهداشت عمومی و تجربی

در سامانه ملی ترجمه ما به اندازه کافی طولانی کار کرده ایم که بدانیم این تجربه اهمیت دارد. فردی که به پروژه شما اختصاص داده می شود نه تنها در زبان بلکه در زمینه بهداشت عمومی نیز تجربه خواهد داشت.

وقتی مترجمان ما از این مجموعه مهارت های منحصر به فرد به یک پروژه نزدیک می شوند، ترجمه های شما فوراً بهبود می یابد. مترجم قادر است دقت بیشتری را در ترجمه های بهداشت عمومی خود ارائه دهد زیرا این پایگاه دانش بنیادی و محکمی دارد که بتواند از آن بهره ببرد.

 در حالی که در همان زمان، مترجم می تواند آنها را با سهولت بیشتری تولید کند و باعث می شود ترجمه ها زمان کمتری برای تولید و هزینه کمتری نیز داشته باشند.

هنگام تلاش برای درگیر کردن یک جمعیت جهانی برای یک ابتکار بهداشت عمومی یا کانال های باز ارتباطی بین محققان و مقامات بهداشت عمومی مستقر در سراسر جهان، خدمات محلی سازی حرفه ای بسیار ارزشمند است.

شما نمی توانید با داشتن اطلاعاتی که می تواند از نظر فرهنگی نامناسب باشد یا خطر سوء استفاده از یک مطالعه را برای بیماران بالقوه ترساند، زیرا یک تیم تحقیقاتی به طور واضح تفسیر نمی کردند که منظور دیگر چیست. سرمایه گذاری در سرویس های محلی سازی حرفه ای به جلوگیری از این مسائل و موارد دیگر کمک می کند و به شما امکان می دهد مطمئن باشید که به طور موثر به مخاطبان هدف خود می رسیدید.

مترجمان بهداشت عمومی که در سامانه تخصصی ملی ترجمه با آنها کار می کنیم در فرهنگ و همچنین زبان غوطه ور هستند زیرا در منطقه زندگی می کنند. آنها روندهای فعلی و گفتارهای تخصصی را می شناسند که به بخش بهداشت عمومی محلی و به طور کلی جامعه نفوذ می کند.

در نتیجه آنها می توانند محتوای شما را از منظر محلی سازی کنند و اطمینان حاصل کنند که ترجمه های بهداشت عمومی شما با همه ارتباط برقرار می کنند دقیقاً به روشی که قصد دارید از آنها استفاده کنید.

سامانه ملی ترجمه می تواند ترجمه بهداشت عمومی را مدیریت نماید.

یک شرکت ترجمه مانند سامانه ملی ترجمه که به یک شبکه جهانی مترجمان معتبر بهداشت عمومی دسترسی دارد می تواند هر نوع محتوایی را که در اختیار دارید قرار بگیرد و بدون توجه به اینکه در کدام زبان ها درگیر شوید، آن را با دقت ترجمه کنید.

مترجمان ما نماینده 75 زبان هستند و آنها به اندازه کافی تجربه کرده اند که بتوانند کلیه محتوای بهداشت عمومی شما را برای هر جمعیت مورد نظر خود ترجمه و بومی سازی کنند.

با یک شرکت ترجمه که در حال کار روی پروژه شماست، ترجمه های شما دارای استمرار بیشتری خواهد بود که به نوبه خود به آنها دقت بالاتری را می بخشد و در عین حال در پروژه بهداشت عمومی نیز در هزینه شما صرفه جویی خواهد کرد.

ترجمه بهداشت عمومی

ترجمه تخصصی برای سلامت بهداشت عمومی

روش های زیادی وجود دارد که بخش بهداشت عمومی می تواند از محبوبیت دستگاه های تلفن همراه برای ادامه کار خود بهره ببرد. تعداد بیشتری از مردم در سراسر جهان به ویژه از طریق دستگاه های تلفن همراه به اینترنت متصل می شوند. برای دستیابی به آنها، باید حضور آنلاین داشته باشید و محتوا و برنامه هایی را ایجاد کنید که مخاطب هدف شما را درگیر خود کند.

به گفته این، محتوای آنلاین شما استفاده می کنید به درستی ترجمه و بومی سازی شده تا حداکثر اثربخشی داشته باشد. سامانه تخصصی ملی ترجمه در ارائه ترجمه های بهداشت عمومی موبایل به مشتریان ما باتجربه است و ما دائماً در حال تماشای روندهای فعلی در ترجمه های محتوای آنلاین هستیم تا همچنان در حاشیه زمینه به همه مشتریان خود خدمت کنیم.

برای ارتقاء خدمات ترجمه خدمات بهداشت عمومی که ما به مشتریان خود ارائه می دهیم ، با زبان شناسان اختصاصی که در مطالعه زبانها مهارت دارند کار می کنیم. زبان شناسان ما به ایجاد و به روزرسانی خاطرات ترجمه و واژه نامه های شما اختصاص داده شده اند تا مطمئن شوند که هر کلمه با دقت ترجمه شده است. آنها همچنین می توانند با مدیران پروژه ما همکاری نزدیکی داشته باشند به گونه ای که اگر به هر دلیلی سوالی در مورد ترجمه های بهداشت عمومی شما وجود دارد بلافاصله آنها را مدیریت کنید.

مهم نیست که چه تخصصی است، هیچ وقت جایی برای اشتباه در زمینه بهداشت عمومی وجود ندارد.

هر فرآیند، سیاست و روش باید به طور دقیق بیان شود تا همه بدانند. در غیر این صورت، عواقب شدیدی به همراه خواهد داشت. با تجربه ما در ترجمه های بهداشت عمومی، همه کارکنان موسسه ملی ترجمه این موضوع را درک می کنند و برای اطمینان از صحت همه ترجمه های بهداشت عمومی شما آماده هستند.

ما از همه ابزارهایی که در اختیار مترجمان حرفه ای و زبان شناسان اختصاصی قرار گرفته ایم، استفاده می کنیم تا از ابزارهای ترجمه هنر استفاده کنیم، بنابراین ما همیشه آماده هستیم تا خدمات ترجمه حرفه ای عمومی و محلی سازی را برای همه مطالب خود در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید اطمینان حاصل کنید.