• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

آشنایی جامع  با ترجمه رشته علوم مهندسی – ترجمه تخصصی علوم مهندسی

ترجمه تخصصی علوم مهندسی تنها توسط مترجمان تحصیل کرده در رشته علوم مهندسی مربوطه امکان پذیر می باشد.

در صورت اجرا نمودن این اصل شاهد رضایت کاربران سطح کیفی ترجمه صورت گرفته می باشیم . زیرا استاندارد های موجود در متن ترجمه شده کاربران رعایت می‌شود . سامانه ملی ترجمه نیز با رعایت کردن این اصل یعنی استفاده نمودن از مترجمین متخصص و تحصیل کرده در رشته مربوطه با سفارشات با کیفیت از موفق‌ترین سامانه‌های ترجمه مبدل شده است.

در صورت پذیرفتن کلیه سفارشات مربوطه رشته تخصصی علوم مهندسی توسط گروهی ویژه و تخصصی و تحصیل کرده در همان  رشته صورت می پذیرد. مترجمان تخصصی و با سابقه در رشته تخصصی علوم مهندسی به دلیل تسلط بالایی که کلمات تخصصی رشته علوم پزشکی دارا می باشند از توانایی درک متون برخوردار می باشند که همین امر موجب هماهنگی و انسجام متون ترجمه شده می باشد و مفاهیم علمی به خوبی و با زبانی روان انتقال می یابد. 

ترجمه تخصصی علوم مهندسی

 سفارشات مقالات معتبر آی اس آی در رشته تخصصی علوم مهندسی

   برای داشتن ترجمه‌ای با سطح کیفیت عالی در مقالات معتبر آی اس آی متون مهندسی ابتدا می بایست کار ترجمه مقالات آی اس آی را به گروه متخصص و تحصیل کرده در همان رشته که شامل گروه مترجمان حرفه ای ویراستاران باتجربه علوم مهندسی می باشند سپرد.

 سامانه ملی ترجمه توانمندی گردآوری چنین گروه متخصصی می باشد که این گروه شامل فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی علوم مهندسی که دارای تجارب زیادی در زمینه ترجمه و ویرایشگران حرفه ای می باشد بدین وسیله سامانه‌ ملی ترجمه تضمین کننده اعتبار مقالات معتبر آی اس آی علوم مهندسی شما می باشد به طور کاملا تخصصی از فارسی به انگلیسی صورت می پذیرد.

 استفاده از فن ویرایش در سفارشات رشته تخصصی علوم مهندسی

 باید یادآوری کرد که مورد تاکید شده در سفارشات ترجمه در سفارشات ویرایش نیست کاملا صدق می کند به بیانی دیگر برای داشتن ویرایشی مطلوب و با سطحی استاندارد می بایست ویرایش را به ویراستاران حرفه ای و تحصیل کرده در رشته مرتبط با سفارشات واگذار کرد.

ترجمه تخصصی متون علوم مهندسی

  از این رو سامانه ملی ترجمه خود را در قبال سفارشات کاربران متعهد دانسته و سفارشات ویرایش را به آن دسته از ویراستارانی  سپرده که از سطح کیفی ویرایشات از نظر گرامری و نگارشی کاملا مطمئن باشد. دلیل حساسیت بالای پذیرش مقالات آی اس آی معمولاً ویرایش مقالات آی اس آی و ترجمه آن در سامانه ملی ترجمه به آن دسته از ویرایشگران و و مترجمانی سپرده می‌شود که خود دارای مقالات معتبر در این زمینه می باشند.

 یکی از مزایای سپردن سفارشات مقالات ویرایشگران و مترجمان تخصصی دچار تغییر و تحول شدن مطالب علمی می باشد و اگر ترجمه متون به مترجم حرفه ای سپرده شود متن و سفارشات موجود چارچوب اصلی خود را حفظ می نماید.

 در صورتی که شما کاربران عزیز مقاله معتبر خود را به زبان انگلیسی نوشته برای اطمینان بیشتر از ساختار نگارشی آن عمل ویرایش مقالات آی اس آی خود را به ویراستاران حرف های سامانه ملی ترجمه بسپارید.

روند ثبت نام رشته تخصصی علوم مهندسی در سامانه ملی ترجمه

 سامانه ملی ترجمه دانشجویان اساتید و کاربران دیگر می توانند به صورت عمومی فعالیت داشته باشند در سامانه ملی ترجمه ثبت نام در صفحه اصلی میتوانید نام کاربری و پسورد خود را دریافت نموده و اقدام به ثبت سفارش ترجمه در زمینه های مختلف اعم از رشته تخصصی علوم مهندسی نمایید.

در زمانی که اقدام به ثبت سفارش ترجمه کردید کردید  می‌توان می توانید به تو ثبت صدور پیش فاکتور قسمت پیگیری سفارشات ترجمه مراجعه نموده و از هزینه و زمان سفارش خود باخبر و مطلع گردید.

سپس می توانید با توجه به زمان و هزینه مورد نظر خود آن را انتخاب کرده و به درگاه پرداخت بروید و سپس با پرداخت آن  سامانه ملی ترجمه اقدام به ارجاع به مترجم تخصصی رشته علوم مهندسی می کند بعد از اتمام سفارش می توانید به وبسایت ملی ترجمه مراجعه کرده و با پیام اطلاع رسانی که جهت اتمام پروژه به شما داده می شود اقدام به تسویه حساب کنید و سپس پروژه سفارش تخصصی خود را که توسط مترجم آپلود گردیده را دانلود نمایید.