• حمزه قادری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/2/16  ساعت13:57)
  • حجت براتی سفارش ترجمه شما با موفقیت تسویه گردید و آماده دانلود می باشد. (1399/1/29  ساعت20:39)
  • حجت براتی سفارش شما به مترجم مربوطه ارجاع داده شد. (1399/1/22  ساعت15:19)
  • حجت براتی پیش پرداخت ترجمه شما با موفقیت پرداخت گردید. (1399/1/22  ساعت13:5)
  • حجت براتی پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/22  ساعت12:49)
  • حجت براتی سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/22  ساعت12:38)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت20:48)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت17:24)
  • پویا دلاوری پیش فاکتور سفارش ترجمه شما صادر شده است (1399/1/8  ساعت11:40)
  • پویا دلاوری سفارش شما با موفقیت به ثبت رسید و بزودی بررسی می گردد (1399/1/8  ساعت11:26)

استفاده از وب سایت ترجمه تخصصی - ملی ترجمه

اگر شما می خواهید ترجمه مقالات تخصصی، ترجمه متون، ترجمه کتاب و ترجمه بروشه را انجام دهید در طی ترجمه که به صورت کاملا تخصصی انجام می گیرد شما می توانید با ارتباط گیری با اپراتور ملی ترجمه از پیشرفت کار در این سامانه باخبر شوید.

همچنین جهت ثبت سفارش در ملی ترجمه می توانید در ابتدا  شما در قسمت جست و جو گوگل سایت ملی ترجمه را بنویسید و با کلیک روی لینک این سایت صفحه اصلی آن برای شما باز می شود که می توانید با کلیک روی ثبت نام و دادن مشخصات و شماره تلفن خود اقدام به ثبت نام نمائید سپس ثبت سفارش نمائید  وارد مرحله بعدی آن شوید و بعد از ثبت نام خود فایل خود را برای ما ارسال کنید و زمان لازم برای تحویل را کلیک کنید با دریافت فایل و زمان هزینه ای برای شما فاکتور می شود که با پرداخت هزینه و دریافت فاکتور شما می توانید در زمان موعد ترجمه خود را به صورت تخصصی و با ارزیابی تیم پشتیبان دریافت کنید.

جستجو در گوگل ملی ترجمه

همچنین جهت اطلاع رسانی در وضعیت های ترجمه می توانید شماره تلفن همراه خود را به وب سایت دهید تا با پیامک هایی که برای شما ارسال می شود از وضعیت ترجمه خود با خبر شوید.

ترجمه روان تخصصی انگلیسی به فارسی توسط چه کسانی انجام می شود؟

تخصص در ترجمه روان یکی از ویژگی های ملی ترجمه می باشد در ترجمه روان تخصص داشتن در اولویت قرار می گیرد رعایت کردن اصول نگارشی باعث می شود که متن ترجمه شده به صورت روان و سلیس مورد اهمیت قرار بگیرد.

ثبت نام

ترجمه فیلم سینمایی انگلیسی به فارسی | ترجمه فیلم سینمایی فارسی به انگلیسی

اگر متن ترجمه شده روان نباشد خواننده چندین بار باید متن مورد نظر را بخواند. ترجمه روان در هر وجهی نیاز به تخصص دارد گاهی اوقات باید از اصول نگارشی به صورت استفاده شود تا متن موردنظر درک شود مانند وقتی که ترجمه برای فیلم ها زیرنویس می شوند اگر تمام افعال رعایت شود و ببینید نمی تواند درک درستی از فیلم داشته باشد.

در ترجمه روان کتب دانشگاهی باید اصول نگارشی به صورت کامل رعایت شود.

سایت ترجمه آنلاین | سایت ترجمه تخصصی تضمینی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای ترجمه متن خود از چه سایتی استفاده کنید و برای این کار به سراغ اینترنت می روید و با چند کلیک روی موتور های جست و جوگر چندین سایت ترجمه را برای خود باز می کنید و نمی دانید از کدام یک استفاده کنید که بهترین کیفیت را به شما عرضه کنند.

سایت تخصصی ملی ترجمه

ما در این بخش به چند نکته می پردازیم که برای داشتن ترجمه با کیفیت از چه سایتی با چه شرایطی استفاده کنید:

برای انتخاب بهترین سایت می توانید در ابتدا از سابقه فعالیت سایت آگاهی پیدا کنید چرا که سایت های تازه وارد باعث ریسک مشتریان می باشد.

دیگری پشتیبانی از مشتریان می باشد که اگر سایتی انتخاب شود و پشتیبانی در آن نباشد مشتریان بعد از دریافت ترجمه خود نمی توانند اگر با نقض رو به رو شوند آن را برگردانند.

هم زمان را از دست داده اند و هم ترجمه مطلوب را به دست نیاورند پس ملی ترجمه این امکان پشتیبانی را به شما دوست عزیز می دهد.

یکی دیگر از انتخاب بهترین سایت کیفیت ترجمه می باشد که بالاترین کیفیت و در حد استاندارد آن را به شما تحویل بدهد.

ترجمه فوری بسیار فوری داشته باشد ملی ترجمه این امکان را ه شما می دهد که با انتخاب فوری و بسیار فوری ترجمه را با همان کیفیت عالی در اختیار  مشتری قرار می دهد ملی ترجمه با کمترین هزینه تمامی خدمات را در اختیار مشتریان می گذارد و دیگری سر وقت تحویل دادن ترجمه می باشد که ملی ترجمه متعهد می باشد که نظم در تحویل سفارشات را رعایت کنند.

تعداد افراد کمی در وب سایت ملی ترجمه سفارش ترجمه ثبت کردند و از ترجمه های این موسسه ناراضی بودند.

سفارش فوری ترجمه | ترجمه تضمینی با ملی ترجمه

ممکن است به صورت فوری یا ناگهانی شما بخواهید متن یا مقاله خود را ترجمه تخصصی انجام دهید و همان روز به تعطیلات موکول شود. در ملی ترجمه کلیه سفارشات به صورت تخصصی انجام می گیرد و هم چنین مترجم های متخصص به صورت شبانه روزی و حتی در روز های تعطیل ترجمه را به صورت فوری انجام می دهند و این فوری بودن ترجمه شما از کیفیت ترجمه نمی کاهد چرا که در مواقع اورژانسی و فوری از مترجمین خبره و حرفه ایی و بسیار سریع و کارکشته استفاده می کنیم.

ترجمه متن | ترجمه متون تخصصی

با به وجود آمدن فناوری و اطلاعات و روز به روز گسترش رشته های جدید استفاده از ترجمه متن در بسیاری از رشته ها افزایش پیدا کرده بنابراین نمی توان ترجمه متن را به چند مترجم ساده بسپاریم.

ملی ترجمه با کیفیت ترجمه متن ها یک گروه بزرگ از بهترین مترجم های خبره و حرفه ای را برگزیده تا ترجمه متن ها را با عالی ترین و با کیفیت ترین به ثمر برسانند.

سایت ملی ترجمه با کوتاه ترین فاصله بین مجریان و کارفرمایان توانسته است با بهترین ترجمه ها هزینه ها را کاهش دهد.

همچنین ملی ترجمه توانسته است با کاهش زمان و صرفه جویی در وقت دانشجویان بدون حضور آنها با بیشترین کیفیت متن های آن ها را ترجمه کنند.

 

بهترین سایت ترجمه | بهترین سایت ترجمه آنلاین

ملی ترجمه یکی از بهترین سایت های کشوری می باشد که بیشترین سرویس دهی را در ترجمه کردن در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. و میتوانند بهترین کیفیت را از ما با کمترین هزینه بخواهید.

ترجمه کتاب | ترجمه آنلاین کتاب | ترجمه فوری کتاب

ملی ترجمه علاوه بر ترجمه متون، ترجمه کتاب را انجام می دهد شما می توانید حضوری یا غیرحضوری کتاب خود را به ما تحویل بدهید و به صورت بخش بخش یا فصل فصل ترجمه کتاب خود را از ما تحویل بگیرید.

ترجمه کتاب اگر به صورت حضوری باشد کتاب را به دست ما برسانید و اگر به صورت غیرحضوری باشد می توانید فایل را برای ما ارسال کنید.

در ترجمه کتاب می توانید بخش بخش به ما تحویل دهید و هم می توانید کلی برای ما ارسال کنید و با بخش بخش تحویل دادن کتاب به شما این امکان را به شما می دهد تا شما ترجمه های تخصصی با کیفیت را مرور و چک کنید و در صورت ویرایش، ترجمه شما ویرایش گردد.

ترجمه کتاب

ترجمه ملی ترجمه | بهترین سایت ترجمه | سایت ترجمه

سایت ملی ترجمه یکی از بهترین سایت های ترجمه در سطح کشور می باشد سایت ملی ترجمه برای انجام این کار چند هدف را در پی داشته و خواهد داشت.

اشتغال زایی ملی ترجمه | ایجاد شغل توسط ملی ترجمه

 با افتتاح این سایت هدف ملی ترجمه که اشتغال زایی می باشد به وقوع پیوسته و چندین مترجمه حرفه ی و خبره که با آزمون های تخصصی استخدام شده و مشغول به کار شده اند در راستای فعالیت های ملی ترجمه مهم ترین کار را مشتری مداری قرار داده است و از تمام پرسنل ملی ترجمه این تعهد به عمل آمده که با بالاترین کیفیت ترجمه ها، این مشتری مداری را حفظ کند.

ترجمه با کمترین هزینه | ترجمه تخصصی  با قیمت مناسب

شاید تا به حال برایتان اتفاق افتاده باشد که چند متن انگلیسی داشته باشید و بخواهید به فارسی ترجمه کنید در این حال هزینه زیادی پرداخت نکنید ملی ترجمه این کار را برای شما با کمترین هزینه انجام می دهد.

 اگر دقت کرده باشید در تمامی ترجمه ها طبق ضمانت داده شده از شما هزینه دریافت خواهند کرد ولی ملی ترجمه با شمارش کلمات در صفحه هزینه را از شما دریافت می کند که این کار باعث کاهش هزینه و صرفه جویی در مخارج می شود چرا که شاید یک کلمه چندین بار در یک صفحه نوشته شود.

و یا تعداد خط های یک صفحه کمتر از صفحات دیگر باشد پس هزینه کمتری باید پرداخت کند ولی اگر به مترجم های دیگر سپرده شود همین صفحه ای که تعداد خط های کمتری دارد با صفحه ای که خط های بیشتری برای ترجمه دارد را یکسان هزینه دریافت می کنند.

پس یکی از ویژگی های ملی ترجمه قیمت گذاری آن می باشد که به تعداد کلمه ها و صفحه هزینه را شامل می شود.

ترجمه ارزان

ترجمه در کمترین زمان | ترجمه به موقع | ترجمه تخصصی

یکی دیگر از بارزترین نشانه های ملی ترجمه تحویل به موقع ترجمه می باشد وقتی مشتری گرامی با ثبت سفارش خود زمان تحویل را مشخص می کنند ملی ترجمه مقرر می شود که در همان زمان تعیین شده ترجمه را تحویل دهد.

ترجمه تضمینی | ترجمه با گارانتی | ترجمه با ضمانت

یکی دیگر از ویژگی های ملی ترجمه، ضمانت در ترجمه می باشد زمانی که مشتریان عزیز ترجمه را دریافت کردند و اشکالی در نگارش یا در ترجمه متن دیدند آن را به ما برگردانند و ترجمه را بدون نقض دریافت کنند.

زمانی که فایل متن یا کتاب و یا .... را ملی ترجمه دریافت می کند آن را در اختیار مترجم های متخصص و حرفه ای خود قرار می دهد و این مترجم ها بعد از اتمام کارشان آنها را به گروه ارزیابی ملی ترجمه تحویل داده و این گروه ارزیابی و پشتیبان ترجمه ها را از نظر نگارش بررسی کرده و تحویل مشتری می دهند بنابراین با کمترین اشکال و نقصی در اختیار مشتری قرار می گیرد ولی با این حال اگر اشکالی پیش آمد گروه ملی ترجمه آن را دریافت می کند و برطرف کننده اشکال شده و آن را به صورت فوری به مشتری تحویل می دهد و مشتری را در کمال رضایت می بیند.

ترجمه آنلاین | ترجمه تخصصی اینترنتی | ترجمه اینترنتی

ملی ترجمه به صورت شبانه روزی در اختیار تمامی مشتریان عزیز می باشد و کاربران عزیز می توانند به صورت 24ساعته و به صورت آنلاین با ملی ترجمه ارتباط برقرار کرده و ترجمه های خود را دریافت کنند .

ملی ترجمه یکی دیگر از تعهداتی که به مشتریان عزیز می دهد این است که تمامی فایل هایی که در اختیار ملی ترجمه قرار می گیرد را متعهد به حفظ آن بوده و در هیچ شرایطی اقدام به انتشار این فایل ها و مقالات صورت نخواهد گرفت.

برای انجام ثبت سفارش نیازی به ثبت نام قبلی ندارد زیرا فقط با وارد کردن سایت ملی ترجمه قسمت نگارش می توانید با چند کلیک ساده ترجمه خود را به ما بسپارید.

ترجمه اینترنتی

ترحمه مقاله ISI | سقارش ترجمه مقاله ISI | ترجمه مقاله تضمینی

یکی از روش های جامع تحقیقات علمی ترجمه مقالات پژوهشی و دانشگاهی بین المللی است که به طور استاندارد زبان این مقالات انگلیسی می باشد. این مقالات بر حسب برخورداری از تعداد کلمات تخصصی کم یا زیاد درجه سختی ترجمه محتوا را برای مترجم مشخص می سازد.

یک مترجم خوب علاوه بر تخصص در ترجمه رشته تخصصی خود باید به اصول نگارش و مقاله نویسی نیز واقف باشد. از دیگر مهارت های یک مترجم خوب می توان به آشنایی با نحوه نوشتن و ترجمه مقالات تخصصی اشاره کرد.

از مقالات محبوب در نظر مشتریان آن دسته از مقالات ترجمه شده ای است که به صورت روان ترجمه شده است و قابلیت سریع درک کردن را داشته باشد.

ترجمه مقاله isi